24 Ocak 2017 12:54

Esnafspor'da Ulaş güven tazeledi

Tek listeyle gidilen seçimde Ahmet Ulaş yeniden başkan seçildi.


Küçükçekmece ilçesinin kulüplerinden Yeşilova Esnafspor'un kulüp binasında yapılan olağanüstü gelen kurulunda mevcut başkan Ahmet Ulaş güven tazeledi.

Geneş kurulaKüçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Göneç, AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Mustafa Korkut, Trakya Rumeli ve Balkanlar Gönül Birliği Dernekleri Platformu Genel Başkanı Gökhan Aygün, MHP Küçükçekmece İlçe Başkanı Seyfettin Tiryaki, Spor Yazarı Turgay Demir, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkan Vekili Seyit Bel, başkan yardımcılarından Salih Çetin, Cemal Kenar, Gültepe Özgençlikspor Kulüp Başkanı Kemal Aliş ve kulüp delegeleri katıldı.

Divan Başkanı Gökhan Aygün, Koray Özgür ve Aykut Güler'le divan heyetinin oluşturulması ile başlayan kongrede saygı duruşunda bulunulau akabinde İstiklal Marşı okundu.

Kongrede bir konuşma yapan Yeşilova Esnafspor Başkanı Ahmet Ulaş, "Yeşilova Esnafspor'da görevi teslim aldığımızdan bu zamana ben ve yönetici arkadaşlarımız kalıcı bir şeyler bırakmak için büyük çaba gösterdik, göstermeye de devam etmekteyiz. Belediyemizin katkıları ile önümüzdeki aylarda tesisimiz daha modern bir şekilde kulüplerin hizmetine sunulacaktır. Kulübümüzün çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum" dedi.

Seçime tek liste olarak giren Ahmet Ulaş, üyelerin tüm oyunu alarak yeniden kulübün başkanlığına seçildi. Yeni yönetim şu isimlerden oluştu:

Yönetim Asil: Ahmet Ulaş, Turgay Demir, Salih Yetik, Ömer Sayar, Fuat Deniz, Berkay İşcan, Niyazi Baltacı

Yedek Üyeler: Gürsoy Çakır, Hüseyin Balaban, Ömer Çetin, Yılmaz Akı, Fettah Plakay
Denetleme Kurulu Asil: Şahin Arda, Yusuf Alp, Recep Kenar
Denetleme Kurulu Yedek: Ömür Babayiğit, Kemal Erol, Bayram Aslan

HABER-FOTOĞRAF: YILMAZ AKTEPE

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus