16 Şubat 2015 06:26

ESKİŞEHİR DERBİSİNDE KAZANAN YOK


Bölgesel Amatör Lig 10.Grup'ta Eskişehir derbisi gergin geçti. Mücadelede kırmızı kartlar hava da uçuştu. Dem-Dem ilk yarının son dakikalarında 1-0 öne geçti. Sağlıkspor da son sözünü uzatmalarda söyledi. Onur’un golü maçın skorunu belirledi. Mücadele 1-1 sona erdi.

Eskişehir Sağlıkspor ile Eskişehir Demirspor ekipleri karşı karşıya geldi. Mücadeleye iki takımda iyi başladı. İki takımda sahaya mutlak üç puan parolasıyla çıktı. 44.dakikada Yekta’nın ortasında Ömer topu Sağlıkspor filelerine gönderdi.

SAĞLIK SON NEFESTE
Mücadelenin ilk devresi Demirspor’un 1-0 üstünlüğüyle sona erdi. Karşılaşmanın ikinci yarısı oldukça gergin geçti. Lokomotif, ikinci yarıda farkı ikiye çıkaracak pozisyonları buldu ama değerlendiremedi. Sağlıkspor’un beraberlik golü 90+3’de geldi. Onur, rakip fileleri havalandırarak maçın skorunu 1-1 yaparak büyük sevinç yaşadı.

KIRMIZI KARTLAR ÇIKTI

Eskişehir derbisi 1-1 sona erdi. Karşılaşmada Demirspor’da Oğulcan ve Çağrı kırmızı kart görerek takımlarını sahada yalnız bıraktı. Sağlıkspor’da ise Mustafa kızardı. Sağlık 10, Demirspor maçı 9 kişi bitirdi. Demirspor zirve açısından çok önemli iki puanı elinin tersiyle iterken, Sağlıkspor da son dakikalarda attığı golle bir puana razı oldu.

KAYNAK: www.2eylul.com.tr

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus