01 Ocak 2017 01:07

Esenler kulüpleri 'Ayhan Çınar' dedi

Esenler ilçesinde Kulüpler Birliği'nin genel kurulunda Ayhan Çınar yeni başkan oldu.


Esenler Kulüpler Birliği'nin olağan genel kurulunda Ayhan Çınar, Hakkı Çakır'dan bayrağı devralarak yeni başkan oldu. Daha önce 4 kişinin aday olduğu genel kurul öncesi 'birlik' sağlandı ve tek liste ile gidildi. Esenler Öz Yavuzselimspor teknik direktörlüğü yapan, İstanbul amatör camiasının tanınan simalarından Ayhan Çınar tüm delegelerin oylarını alarak başkanlığa seçildi. Adaylıktan çekilen Osman Keşkekçi (Esenlerspor) ve Gültekin Kaya de (Esenler Tokatspor) Çınar'ın listesinde yer aldı. Son anda adaylımtan çekilen eski Başkan Hakkı Çakır (Kentyıldızspor) ise bu dönem görev almadı.

Ayhan Çınar kongre sonrası yaptığı açıklamada "Bana başkanlığı layık gören tüm spor sevdalılarına desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Dualarını esirgemeyen tüm gönül dostlarımdan Allah razı olsun. Esenler gençliğinin daha iyi spor yapması için varız" dedi. Çınar, kendisinden önceki başkan Hakkı Çakır'a görev yaptığı süreçte kurumsallaşma adına attığı adımlar dolayısıyla teşekkür etti.

Ayhan Çınar şöyle devam etti: "Esenler'de yeni yapılan stat kulüplerde heyecanı artırdı. Esenler Belediye Başkanım Mehmet Tevfik Göksu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanım Kadir Topbaş'a Esenler gençliği adına teşekkürlerimi iletirim. Stadımızın açılmasıyla Esenler'de futbolcu sayısı da artacaktır. Spor kompleksimiz, İstanbul Spor AŞ'nin Sağlıklı Nesillere Doğru Projesi kapsamında Eserler gençliğine fayda sağlayacak ve sağlıklı nesiller yetiştireceğiz."

 

HABER: EFKAN BUCAK

 

Hakkı Çakır (solda) bayrağı Ayhan Çınar'a (sağda) devretti.

 

 

Es 

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus