06 Ocak 2017 01:31

Esenler Kulüpler Birliği yemekte buluştu

Yeni Başkan Ayhan Çınar, yönetimiyle bir araya geldi.


31.12.2016 tarihinde gerçekleştirilen Esenler Kulüpler Birliği seçiminde başkan seçilen Ayhan Çınar, yönetim kurulu ile tanışma yemeğinde buluştu.

Yemek sonunda konuşma yapan Ayhan Çınar “Dördüncü olağan kongremize katılan 81 delegemizin tümünün oyunu almak bizlere nasip oldu. Kongre sürecinde divan başkanlığımızı yapan Eyüp Demir müdürümüze aile ortamında bir kongre süreci yönettiği için teşekkür ederim. Kurucu başkanımız Osman Keşkekçi ve Gültekin Kaya başkanımızla ilk iki yönetimde birlikte çalışma imkanımız oldu. Bayrağı taşıma sırası Ayhan Çınar olarak bize nasip oldu. En iyi bir şekilde bu kutsal görevi yerine getirmek için çalışacağımdan emin olabilirsiniz” dedi.

Çınar şöyle devam etti: “Bu seçim sürecinde yedi kulüp başkanımızla ve Esenler Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Özcan Hamza’nın yönetimimizde yer alması bizlere ayrı bir güç katacaktır. Esenler Belediye Başkanımız Mehmet Tevfik Göksu 2014 2019 dönemimde spora olan desteklerinin artarak devam edeceğin beyan etmişti. Bu bağlamda belediyemizden ilk defa yönetimimize katılması bizleri onore etti. Yeni Esenler’de yeni stadyumumuzla birlikte spor sevdalısı gençlerimize hizmet etmeye başlamanın heyecanı içindeyiz. Esenlerimize hayallerimizin üstünde bir spor kompleksi kazandıran belediye başkanımıza teşekkürlerimi tekrar ifade etmeyi bir borç bilirim.”

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus