13 Eylül 2017 12:34

Esenler Kulüp Atletik'e şampiyon hoca

Birçok başarılara imza attığı Albayrakspor’dan geçtiğimiz günlerde ayrılan antrenör Serkan Teke, Esenler Kulüp Atletik Spor Kulübü ile sözleşme imzaladı.


Birçok başarılara imza attığı Albayrakspor’dan geçtiğimiz günlerde ayrılan antrenör Serkan Teke, Esenler Kulüp Atletik Spor Kulübü ile sözleşme imzaladı. Sarı lacivertli ekipte çalışmalara başlayan genç teknik adam ilk olarak U16 takımını çalıştıracağını, daha sonra verilen göreve göre diğer ekiplere geçeceğini kaydetti.

Teke, Yerel Futbol’a yaptığı açıklamada, Albayrakspor’dan ayrıldıktan sonra beklediğinden fazla sayıda teklif aldığını belirterek, “Çok sayıda kulüp başkanı ve antrenör beni arayarak beraber çalışma isteklerini dile getirdiler. Teveccühlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Esenler Kulüp Atletik’le anlaşma nedenim kulübün profesyonel düzeyde çalışma düzeni ve sisteme sahip olması... Elbette Kulüp Başkanı Kenan Kasım Taştan ile yıllara dayanan dostluğumuz da etkili oldu. Hedefimiz Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmak ve Esenler Kulüp Atletik’i marka haline getirmek” dedi.

1986 doğumlu Serkan Teke Albayrakspor’da toplam 18 kupa kazandı. 7 sezon boyunca tek başına baktığı yaş gruplarında 15 grup şampiyonluğu yaşayan Teke birçok kez Türkiye Şampiyonası’na katılma başarısı gösterdi. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Antrenörlük bölümü mezunu olan Teke ayrıca UEFA B lisansına sahip.

Muhabir: Efkan Bucak

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus