19 Ekim 2012 10:16

Esenkent Gençlik galibiyete endekslendi


İstanbul 1. Amatör Lig 2. Grup'ta hafta sonu oynayacağı Akalanspor maçına hazırlanan Esenkent Gençlikspor'da teknik direktör Fuat Cörüt, "Şartlar ve kadromuz ne olursa olsun oynadığımız her maçı kazanmak istiyoruz" dedi.
Geçen hafta Karaağaçspor deplasmanda çok ihtiyaçları olan bir galibiyet aldıklarını hatırlatan Cörüt, takımdaki moral ve motivasyon durumunun takımı pozitif yönde etkilediğini ve gereken galibiyetlerin artık devamını getirebilmek adına çalışmaların bu yönde devam ettiğini belirtti.

Tecrübeli teknik adam, oyuncularının galibiyet için elinden geleni yapacağına inandığını ifade ederek, şunları kaydetti: ''Biz şartlar ve kadromuz ne olursa olsun oynadığımız her maçı kazanmak istiyoruz. Akalan ekibi de çok zorlu bir virajda bulunuyor. Rakibimiz geçen hafta kaybetti, bu hafta sahalarında oynayacakları maçı kazanmak isteyeceklerdir. İnşallah onların değil bizim isteğimiz gerçekleşir. Kazanmak adına elimizden gelen her şeyi yapacağız. Camiamızdaki bazı sıkıntılı durumu ortadan kaldırmak için de galibiyetin şart olduğunu düşünüyorum. İnşallah bunu başarırız.''

Takımda Sadık ve Yıldırım’ın kırmızı kart cezalarının bulunduğunu belirten Cörüt, disiplinsiz davranışlarından dolayı süresiz kadro dışı kalan Uğur ve Özkan’ın takımdan ayrı olduğunu sözlerine ekledi.

Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus