23 Aralık 2011 04:11

Erkan Kösedağ: ''Üniversiteyi halkla buluşturacağız''


Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Erkan Kösedağ, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü İrfan Aslan’ı makamında ziyaret ederek, Üniversitede yapımı devam eden spor tesisleri hakkında bilgi aldı.


Ağrı Askf’nin Rektörlük ziyaretinde konuşan Prof.İrfan Aslan, Ağrı’yı spor kenti yapma konusunda iddialıyız. Doğunun, Ağrı’nın insanında doğuştan gelme Allah vergisi bir yetenek var. Biz bu yeteneği işleyerek Ağrı’dan çok önemli sporcular çıkarmayı hedefliyoruz.

2012 yılında tenis kortlarından, basketbol ve voleybol alanlarına, sentetik sahadan spor salonuna kadar hem üniversite öğrencilerinin, hem de tüm Ağrı halkının faydalanabileceği  spor alanlarını bitirmeyi düşünüyoruz. Spor tesisleri bittikten sonra Ağrılı çocukları üniversitemize ait araçlarla mahallelerden alıp, bu tesislerimizde antrenörler eşliğinde spor yaptıracağız.”. Böylelikle Üniversiteyi halkla buluşturacağız”  dedi.

Ağrı Askf Başkanı Erkan Kösedağ: Üniversitemize bu yıl standart ölçülerde bir spor salonu yapıldı. Bizlerde sayın rektörümüzden bu yıl düzenleyeceğimiz Futsal karşılaşmaları için spor salonunun kullanımını istedik. Sağ olsun sadece salonun değil, ileride yapılacak tüm tesislerin Ağrı’da ki gençlerin hizmetine açık olacağını söyledi.  İlimize böylesine güzel spor alanları kazandırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi

Ziyaret sonrasında Rektör İrfan Aslan’a Ağrı Askf tarafından teşekkür plaketi verildi.


 
HABER-FOTOĞRAF: ERKAN KÖSEDAĞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus