06 Ocak 2017 12:19

Emre saki Eynesil Belediyespor'da

Transferin gözde ismi Emre Saki, Giresun ekibi Eynesil Belediyespor ile anlaştı.


Giresun Süper Amatör Küme'nin lideri Eynesil Belediyespor, gücüne güç katmaya devam ediyor. 

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig takımlarından Gemlikspor forması giyen Emre (Miraç) Saki, sezon başı Karaman Amatör Küme'nin iddialı takımlarından 70 Larendespor ile anlaşmaya varmıştı. İstikrarlı bir ilk yarı geçiren ve lider durumda bulunan takımından çeşitli sebeplerden dolayı ayrılma kararı aldı ve bu ayrılığı duyan çeşitli kulüpler Saki ile temasa geçti. En cazip teklifi Eynesil Belediyespor 'dan aldığını belirten Emre Eynesil Belediyespor'a imza attı.

'Lider takımdan, lider takıma geldim'
Transferinden sonra konuşan Emre Saki, "Öncelikle 70 Larendespor'a ve eski takım arkadaşlarıma şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum, transferim iki tarafa da hayırlı uğurlu olur inşallah. Lider takımdan bir diğer lider takıma geldim ve beklentilerin farkındayım. İnşallah sezon sonu şampiyonluk ipini göğüsleyip playoff biletini alacağız" dedi.

Daha önce Trabzon Kavakmeydanspor (Genç Takım), Bodrum Konacıkspor (1. Amatör), ?Nazilli Kurtuluş Belediyespor (Süper Amatör), ?Bodrum Göltürkbükü Belediyespor (1. Amatör), ?Fethiye Göcek Belediyespor (Süper Amatör), ?Aydın Yılmazspor (Süper Amatör), ?Burdur Çallıca Gençlik Spor (1. Amatör), ?Karaman 70 Larende Gençlikspor (1. Amatör), Gemlikspor (Bölgesel Amatör Lig), 70 Larendespor (1. Amatör) formalarını giyen 23 yaşındaki oyuncunun kariyerinde 4 lig şampiyonluğu bulunuyor.

YerelFutbol.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus