23 Kasım 2008 02:05

Çeliktepe adım adım Süper Amatör'e


ÇELİKTEPESPOR: 4 ÇAPASPOR: 1

İstanbul 1. Amatör Küme 15. Grup'ta lider Çeliktepespor, sahasında konuk ettiği Çapaspor' 4-1 mağlup etti.
Çeliktepespor'un geçen hafta deplasmanda aldığı Muradiye zaferinin bir şey ifade etmesi için bu haftaki Çapaspor maçını mutlaka kazanması gerekiyordu. Sarı-Siyahlılar, rakibini yenip liderliğini devam ettirme amacındaydı. Maça 3-5-2 taktiğiyle başlayan Çeliktepespor rakibi Çapa karşısından oyuna çok hızlı başladı ve ilk dakikalarda teknik direktör Bülent Özsoy'un 'sihirli taktiği' bir kez daha işe yaradı. Bir anda skor 2-0 oldu, goller Erdem ve Okan'dan geldi. Devrenin bitmesine yakın suskun golcü Abdullah, ilk maçta da gol attıgı Çapaspor'u yine boş geçmedi. Devre arasına ev sahibi takımın 3-0 üstünlüğüyle gidildi.

İkinci yarıya Çapaspor risk alarak başladı. Çeliktepespor 4-4-2'ye dönüş yaparak başladı. Fatih temsilcisinin risk almasından faydalanan Okan, kendisinin ikinci takımının 4. golünü atarak skoru 4-0 yaptı. Kaybadecek bir şeyi kalmayan ve daha fazla risk almaya başlayan Çapaspor, farkın rahatlığıyla oynayan Çeliktepespor'a Ferdi'yle 1 gol atarak skoru 4-1 yaptı ve maç bu skorla bitti.
Geçen hafta şampiyonluğu etkileyen kritik maçta yendiği Muradiyespor'un Yeşildirekspor'a yenilmesiyle Çeliktepespor Süper Amatör'e bir adım daha yaklaştı.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus