25 Aralık 2007 06:09

Edirne'de haftasonu programı


HABER: RECEP KARAGÖZ
Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Süper Futbol Ligi'nde 30 Aralık tarihinde, 25 Kasım, Saraçhane, Keşan, İpsala ve Uzunköprü statlarında Edirne-Osmanlı, Saraçhane-Ayşekadın Gençlerbirliği, Anafartalar-Karakasım, Yeni Karpuzlu-Kirişhane ve Uzunköprü-Keşan maçları yapılacak.
Amatör Süper Futbol Ligi'nde Ayşekadın Gençlerbirliği 24 puanla birinci, Keşanspor 19 puanla ikinci ve Edirnespor 19 puanla üçüncü sırada yer alıyor.
1. Amatör Futbol Ligi A Grubu'nda Tayakadın, Süloğlu'nu 3-1 yenerken, Saraçhane 1. ve 2. ile Kirişhane sahalarında Yeniimaretspor-Küçükpazar, Tunca-Yıldırım Gençlerbirliği ile DSİ-Köprüce maçları 30 Aralık'ta yapılacak. Bu grupta Küçükpazar 19 puanla liderliğini sürdürürken, Yeniimaretspor 17 puanla ikinci ve Tayakadın 14 puanla üçüncü sırada bulunuyor.
1. Amatör Futbol Ligi B Grubu'nda Y. Mahalle, Enez'i 3-2 yenerken, Çamlıca-Aslıhan karşılaşması sis nedeniyle ertelendi. 30 Aralık'da Keşan, Subaşı ve Aslıhan sahalarında Paşayiğit-Beyendik, Çamlıca-İpsala, Subaşı-Çöpköy ile Aslıhan-Havsa Birlik maçları yapılacak.
Bu grupta ise 19 puanla İpsala birinci, 18 puanla Enez ikinci ve 17 puanla Y. Mahalle üçüncü sırada bulunuyor.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus