01 Aralık 2008 10:17

Ecespor'un mahsulü 3 gol!


YENİÇİFTLİK ECESPOR: 3 TARIMSPOR: 1

Çanakkale 1. Amatör Küme'de Yeniçiftlik Ecespor, ilk devresi 2-0 sona eren mücadelede Tarımspor'u 3-1 mağlup etti.
Güvenlik ekiplerinin geç gelmesi nedeniyle 25 dakika gecikme ile başlayan mücadelenin ilk dakikalarında sahada üstünlüğünü kuran ekip Ecespor oldu. 11. Dakikada gol perdesini açan Kaptan Recep, Ecespor'u 1-0'lık üstünlüğe taşıyan golü kaydetti. Bu golden 10 dakika sonra dakikalar 21'i gösterirken Yeniçiftlik ekibinin yıldız oyuncusu Metin farkı ikiye çıkartan golü Tarımspor filelerine gönderdi.

İlk devrenin karşılıklı ataklar ile son bulmasının ardından ikinci devre başlarında daha atak oynayan ekip konuk Tarımspor oldu.. Murat ve Bahadır ile Ecespor kalesini yoklayan Yeşil-Sarılılar, son vuruşlada etkili olamayarak uzun süre gol bulamadı.

İkinci devrenin son yarımında tansiyonun da giderek yükseldiği karşılaşmada Mücahit, hakeme itirazları dolayısıyla iki sarı karttan kırmızı kartı görerek Ecespor'u 10 kişi bıraktı.

84. Dakikada Uğur'un farkı bire indiren golü kaydetmesinin ardından son dakikalarda gerilimin yükseldiği karşılaşmanın 3. uzatma dakikasında Metin'in Tarımspor kale önüne gönderdiği topa dokunan Uğur, kendi kalesine attığı gol ile skoru tayin etti: 3-1.

Kaynak: www.ecespor.com
Yeniçiftlik Ecespor
Tarımspor

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus