16 Aralık 2008 02:56

Çebi: İpi Sanayispor göğüsleyecekTekirdağ Süper Amatör Küme'de zirve mücadelesi veren Çorlu Sanayispor'un genel menajeri Yusuf Çebi, geçtiğimiz hafta Çorlu Kültürspor karşısında 2-1'lik skorlar kritik bir galibiyete imza attıklarını, kötü oynamalarına karşın kazanmalarının sevindirici olduğunu söyledi.

Çebi yaptığı açıklamada, "Takımımız gerçekten cok kalitelı fakat şanssızlıklar bir türlü yakamızı bırakmıyor. Sakat futbolcularımızın çokluğu, cezalı futbolcularımızın oluşu takım düzenimizi bozsa da Profesyonel Liglerde Takımı Olmayan İller Şampiyonası'na katılacağımızdan şüphemiz yok. Ayrıca devre arasında takıma katkı yapacak, profesyonel takımlardan en az 3 futbolcu transfer edeceğiz" dedi.

Taraftarlara da sitemde bulunan Çebi, "Lütfen takımlarını yalnız bırakmasınlar. Onları arkamızda 12. adam olarak görmek istiyoruz. Bırlik-beraberlik içinde bu işin üstesinden gelip ligde ipi göğüsleyeceğimize inancımız tam. İkinci yarı fikstür avantajımızın fazla olduğunu düşünüyoruz. Güçlü rakiplerimizle kendı sahamızda oynayacağız. Bu avantajımızı kullanmak istiyoruz" diye konuştu.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus