22 Aralık 2011 08:31

Düzcespor, Mustafa Yıldırım ile devam kararı aldı
Düzcespor yönetimi Mustafa Yıldırım ile devam kararı aldı. Bartınspor maçının sonrasında bir araya gelen Düzcespor Yönetimi son günlerin en çok konuşulan konularından biri olan Düzcespor teknik sorumlusu Mustafa Yıldırım ile ilgili dedikodulara noktayı koydu.

HOCADAN MEMNUNUZ
Özgür Oral’ın istifasının ardından Düzcespor teknik sorumluluğu görevine getirilen Mutafa Yıldırım ile ligin 2. yarısında devam edileceğini söyleyen Düzcespor Basın Sözcüsü Orhan Aydın yönetimin bu konuda en küçük bir kuşkusu olmadığını belirterek “Düzcespor bir maç kaybetti diye teknik kadroyu değiştirmek gibi bir düşüncemiz yok. Bu takımın oluşmasında Mustafa hocanın büyük katkıları var. Takımı tanıyor, rakipleri biliyor. Son günlerde özellikle Bartın maçı sonrasında bazı teknik adamların Düzcespor için gündemde olduğu dedikoduları var. Düzespor yönetimi olarak hiç bir teknik adamla görüşmemiz olmadı. Ligin ikinci yarısında takımın başında Mustafa Yıldırım ve Seçkin Asuk ikilisi olacak. Artık bu konuda herhangi bir açıklamamamız olmayacak” dedi.


ÇOK İYİ ÜÇ OYUNCU
Düzcespor’un tek hedefinin şampiyonluk olduğunu bir kez daha tekrarlayan Düzcespor Basın Sözcüsü Orhan Aydın, ara transferde teknik kadronun isteği doğrultusunda takımın ahengini bozmayacak dengeleri altüst etmeyecek, kaliteli üç futbolcuyu kadroya dahil etmeyi planlıyoruz. Bu konuda son söz elbette teknik kadronun.


Düzcespor taraftarının ve Düzce kamuoyunun yönetimin takımın şampiyon olması için her türlü fedakarlığı yapacağını bilmesini istiyorum” dedi.


ANTALYA KAMPI
Öte yandan Düzcespor’da ligin  2. Yarı hazırlıkları 25 Aralık 2011 Pazar günü start alacak. Düzce’de yapılacak çalışmaların ardından kırmızı lacivertlilerde hazırlıklar 3 Ocak 2012tarihinde başlayacak Antalya kampı ile devam edecek.


Kaynak:www.düzcedamla.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus