20 Aralık 2011 01:16

Düzcespor 9 puan bıraktı...!Düzcespor bu sezon ilk kez kendi seyircisi önünde mağlubiyetle tanıştı.Ligde kendisi gibi şampiyonluğu hedefleyen Bartınspor karsısında bol pozizyon bulmasına ve tempolu oynamasına rağmen bir türlü golü bulamayan Düzcespor bu sonuçla hem 3 puan kaybetti, hem de Bartınspor’u şampiyonluk yarışının içine çekti.


Bartin pozisyona giremedi
Düzce’den 3 puanı alıp giden Bartınspor 90 dakika boyunca sadece 1 net gol pozizyonuna girdi. Takımın en iyi oyunsusu Kaan Demircan’ın 5. dakikada serbest vuruştan kazandığı golü 85 dakika koruyan Bartınspor biraz da şansının yardımı ile altın değerince 3 puanın sahibi oldu.

Ara transfer şart
Bartınspor karsısındaki Düzcespor’un şampiyonluğa ve en önemlisi ligi ilk 2 sırada tamamlayabilmesi için kadrosuna takviye yapılmasının gerekliliği bir kez daha su yüzüne çıktı. Otoriteler çok iyi bir orta saha ve forvet oyuncusu alınmadığı taktirde şampiyonluğun hayal olduğu görüşünde birleşirken bazı futbolcularında dikkatlerinin çekilmesi gerektiğini söylüyor.   


Arda ilaç olamadı
Yönetim kurulu tarafından önce disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan ancak daha sonra teknik sorumlu Özgür Oral’ın istifasının ardından yönetim kurulu tarafından ani bir kararla affedilen Arda Gençdoğan sezon başından bu güne kadar kendisinden beklenen futboldan çok uzak. Tecrubeli futbolcunun ligin ikinci yarısında takıma ne vereceği tarşışılıyor.
Transfer mutlaka yapılacak
Düzcespor yönetiminin Bartın hüsranının ardından ara transfer için düğmeye bastığı belirtildi. Yönetim daha önce ön görüşle yapılan bazı isimlerle kısa sürede masaya oturacak. Bu arada Düzcespor’da beklenineni veremeyen bazı isimlerle de yolların ayrılacağı kaydedildi.


Kaynak: http://www.düzcedamla.com/

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus