21 Aralık 2010 12:22

Dudulluspor'da play-off sevinciİstanbul Süper Amatör Lig 8. Grup’ta Dudulluspor’da play-off’u garantilemenin sevinci yaşanıyor. Evinde Bağlarbaşıspor’u 1-0 yenen Yeşil-Beyazlılar, son hafta hükmen galip geleceği, ilk iki sıradaki Sultangazispor ve Paşabahçespor da birbirleriyle oynayacağı için ilk ikiyi şimdiden garantiledi.

Dudulluspor’un teknik direktörü Zafer Altun “Tüm futbolcularımı alınlarından öpüyorum. İnşallah play-off grubunda da futbolseverlere bu genç ve dinamik takımımla seyir zevki ve futbol kalitesi yüksek maçlar seyrettirmek istiyoruz. Bu şansı bana veren Dudulluspor yönetimine de şükranlarımı sunarken, altyapı hocalarım Nuri ve Hakan hocaya ve bu takımın hazırlanmasında büyük katkısı olan Murat Karakuş hocama da teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

‘Ümraniye Belediyesi’ni yanımızda görmek istiyoruz’
Dudulluspor Kulüp Başkanı Ali Yazlı ise yaş ortalaması 19 olan çok genç bir takımla mücadele ettiklerini, bu başarıda tüm camianın etkili rol oynadığını ifade etti. Yazlı, “Ancak bundan sonra sponsor anlamında katkılar bekliyoruz. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can beyin de bu başarının taçlandırılması anlamında yanımızda görmek camiamızı mutlu edecektir” şeklinde konuştu.
İstanbul’da toplam 16 takımın mücadele edeceği BAL’a Yükselme Grubu’nda ilk 3 sırayı alan takım direkt yükselecek. 4-7. sırayı alan takımlar tek maçlı eleminasyon sistemine göre BAL’dan gelecek takımlarla maç yapacak ve üst lige yükselebilecek.

Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus