12 Aralık 2017 12:52

Doğa Hospital Yeşilkentspor transfer çalışmalarına başladı!

Transfer çalışmalarına hız veren Doğa Hospital Yeşilkentspor, takıma daha direkt katkı yapacak oyuncular ile temasa geçecek. Her bölge için tecrübeli isimleri kadrosuna katmayı düşünen yönetim, özellikle takımı atağa kaldıracak tecrübeli oyuncularla görüşüp en kısa zamanda takıma dahil etmesi bekleniyor.


Yeni sezon çalışmalarını aralıksız sürdüren Doğa Hospital Yeşilkentspor'da, öncelikli hedeflerinin 1. Amatör Lig'e yükselmek olduğunu ve bunu daha önce bunu başardıklarını ifade eden 2. başkan Mahir Yayla, yeni sezon için çok daha farklı bir yapılanma ve iddia peşinde olacaklarını ve şampiyonluk ipini göğüslemek için çalışacaklarını dile getirdi. 2. Amatör'de kendilerini zirveye götürecek, oynadığı her maç yönetimi ve taraftarı heyecanlandıracak bir takım oluşturacaklarının altını çizen Mahir Yayla, "Özellikle bütün çalışmalarımız bu yönde olacak." diyerek yeni sezonda şampiyonluk için koşacaklarının sinyalini vermiş oldu.

Doğa Hospital Yeşilkentspor'un şuan için birinci hedefi mücadele ettiği ligde yere sağlam basmak ve ondan sonra bir üst ligi kovalamak olduğunu ve bu çizgiden hiç bir zaman çıkmayacaklarını belirten Mahir başkan, "Onun için biz işi çok daha ciddi tutacağız, hiçbir şekilde gevşemek yok." derken son olarak görüşmekte oldukları isimlerin de durumlarının netlik kazanması halinde kamuoyuna duyuracaklarını belirterek, "Hedeflerimiz doğrultusunda transfer çalışmalarına başladık. Hocamızdan aldığımız rapora göre hareket ediyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

Haber: Gökhan İşbaşar

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus