10 Mart 2009 02:04

'Dobrucaspor eski günlerine dönecek'


HABER-FOTO: EROL EFTEKİN
İstanbul 2.Amatör küme de mücadele eden Gaziosmanpaşa takımlarından Dobrucaspor’un Yönetim Kurulu’nca düzenlenen Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesi muhteşem bir şekilde yapıldı. Geceye Dobrucaspor yönetim kurulunun yanı sıra, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Berber, Demokrat Parti Genel Başkan yardımcısı Ziya Doyuran, CHP Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı İbrahim Türkyılmaz, MHP Belediye başkan adayı Selahattin Önder, SP Gaziosmanpaşa Belediye Başkan adayı Salih Yazıcı, DSP Belediye Başkan Adayı Melik Turgutalp, DP Belediye Başkan adayı Sabri Öztürk ve çok sayıda davetli katıldı.
Gecenin açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkan Adnan Durmaz, Dobrucaspor’un eski günlerine dönmesinin en önemli ayağını birlik ve beraberlik oluşturduğunu belirterek şunları söyledi: “Birçok önemli sporcular yetiştiren kulübümüzü el ele vererek eski günlerine taşımak için var gücümüzle çalışmaktayız. Bugüne kadar birçok şeyden mahrum kalmış olan kulübümüze ilk etapta antrenman sahası kazandırmak istiyoruz. Bu konuda sayın belediye başkanımız Erhan Erol bizlere söz verdi. Bu konunun takipçisi olacağız. Geceye katılan tüm dostlarımıza saygılar sunuyor, destek olan iş adamlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.


Daha sonra takıma katkı sağlayanlara plaket verildi. Gecede ayrıca 8 Mart Kadınlar günü arifesi olması münasebeti ile bayanlara çiçek dağıtıldı.

Geceye katılan belediye başkan adaylarına söz verilmesinden sonra sonra sanatçıların seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar eşliğinde sona erdi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus