25 Aralık 2014 12:25

DEĞİRMENCİ: TERTEMİZ BİR KULÜP ALDIK2.Amatör Lig ekiplerinden Eyüp Çırçır İmarspor'da Kulüp Başkanı Bayram Kutsal’ın istifasının ardından yeni Yönetim görev dağılımını yaptı. Ali Değirmenci Başkanlığındaki ekipte genç bir yönetim kurulu oluşturuldu.

450 lisanslı sporcusu olan ve her geçen günü daha da büyüyen, kurulduğu 2009 yılından bu yana alt yapılarda şampiyonluklar alan Eyüp temsilcisinin yeni Başkanı Ali Değirmenci, "Yepyeni bir Yönetim Kuruluyla yolumuza devam edeceğiz. Sadece Üyelerimizin destekleriyle ayakta duracağız. Mazisi tertemiz bir kulüp olan Eyüp Çırçır İmarspor’u bundan sonraki süreçte de en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi.


"Destek olmak isteyenler var"
Kulübü kuran ve kendisinden önceki Başkanlık görevini tamamlayan Bayram Kutsal’a da hizmetlerinden dolayı teşekkür eden ve kendisini her platformda destekleyeceklerini ifade eden Değirmenci, Kulüplerinin hiçbir geliri olmadığını, antrenman yapacak bir tesisleri bulunmadığını ve çoğu zaman maçlara gidecek araç dahil bulamadıklarını belirtti. Başkan Değirmenci, "Ciddi sıkıntılarımızın olduğu bir gerçek ancak 5 yıllık sürede yaptıklarımız da ortada. Üye sayımız ve sporcu sayımız ile birlikte hitap ettiğimiz mahalledeki durumumuz da ortada. Gözardı edilecek bir Kulüp değiliz. Bunun yanında zor günler yaşıyoruz ancak hepsinin üstesinden geleceğiz. Kapı kapı gezip kimseden para talep etmeyeceğiz. Kulübümüze destek olmak isteyenler var. Bunları yasalar çerçevesinde kabul edeceğiz. Biz, alt yapı Kulübüyüz. Mahallemizin çocuklarına spor yaptırmak adına yola çıktık, bizim çabamızı gören ve destek olmayan isteyenler var. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Kulübümüze yapılan yardımlara hayır demeyeceğiz. Bizim amacımız futbolcu yetiştirip daha iyi imkanlara sahip olan Kulüplere göndermek olacak.” açıklamasında bulundu.


"Tertemiz bir kulüp aldık"
'Bizler sporu seviyor ve destekliyoruz.  Ve geçmişten gelen bir tecrübemiz var.' diyen Ali Değirmenci "Tertemiz, lekesiz bir kulüp aldık, bu şekilde de götüreceğiz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte Eyüp Çırçır İmarspor hizmet etmek için yola çıktık” dedi.


HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus