07 Aralık 2015 12:25

Davutpaşa dolu dizginSüper Amatör 1.Grup mücadelesinde Davutpaşa 1926 ve Dolayobaspor Namık Sevik Stadında karşı karşıya geldiler.

Bir önceki Kadırga-Soğuksu mücadelesindeki sarkmalar nedeniyle nedeniyle 15.15'te başlayan mücadelede, Özkan'ın kullandığı taç atışında, topla buluşan Özgün Şala aşırtma bir vuruşla takımı adına golü kaydetti ve Davutpaşaspor mücadelede 1-0 öne geçti. İki takımda gerektiği gibi olgun ataklar geliştiremeyince mücadelenin ilk yarısı da bu skorla sona erdi.

İkinci yarıya da ilk yarıda ki gibi golle başlayan taraf Davutpaşa oldu. Kazanılan serbest vuruşu, ceza sahasına gönderilen topu Sergen kaleye gönderdi. Kaleciden dönen topu tekrar Sergen Sarp tamamladı ve Davutpaşa 2 farklı skora ulaştı.

Farkı indirmek için yüklenen Dolayoba, Davutpaşa kalesinde 1 gol bulsa da aradığı ikinci golü bulamayarak, maçın son bölümlerini de Barış'ın atılması ile 10 kişi sürdüren Davutpaşa deplasmanından eli boş döndü.

Aldığı 3 puan ile zirve yarışında varlığını aynı şekilde devam ettiren Davutpaşa bir bakıma Dolayobaspor'u da bu yarışın dışına itmiş oldu.

Keleş'ten veryansın Davutpaşa Başkanı İskender Keleş ise maç sonu yaptığı açıklamada, karşılaşma boyunca hem manasız tezahüratlarıyla takıma destek olmasını beceremeyen, hem de kendi aralarında küfürleşip kavga edenlere veryansın etti. "Onlar bizden değil, artık maçlarımıza gelemezler" diyen Başkan İskender Keleş, "Davutpaşa bir ailedir ve ailelerde bu tür şeyler kabul edilemez" dedi.

HABER:MELİH ÖZTÜRK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus