18 Aralık 2015 01:46

Çubukluspor üzgünİstanbul Süper Amatör Lig 1. Grup'ta mücadele eden Çubukluspor'da keyifler kaçık... Beykoz temsilcisi Ortaköyspor'la oynadığı maçtan 2-0 yenik ayrılırken durumu 0-0'ken penaltı kaçırdı.

Mücadelenin ilk dakikalarında etkili görünen Ortaköyspor'un geliştirdiği pozisyonlarda Çubukluspor defansının zamanında müdahalesi Ortaköyspor'a gol şansı vermedi.

Penaltı kaçırdılar
22.dakikada Çubukluspor'dan Yusuf Kayalar'ın ceza sahası içinde düşürülmesiyle Mor-Sarılılar penaltı kazandı. Penaltı atışını kullanmak üzere topun başına Çubukluspor’un yıldızı parlayan futbolcularından Yusuf Kayalar geçti. Yusuf’un kullandığı penaltı atışı kale direğinin solundan auta gitti ve Çubukluspor üstünlük şansını değerlendiremedi.
İlk yarıda her iki takımda girdikleri pozisyonları golle süsleyemeyince ilk yarı 0-0 sona erdi.

Eski Çubuklusporlu attı
İkinci yarıya Ortaköy golle başladı 47. dakikada eski Çubuklusporlu futbolcu Nihat Gökmen attığı golle Ortaköyspor'u 1-0 öne geçirdi.
Bu golden sonra Çubukluspor beraberlik için Ortaköy ceza sahasına yüklediği sıralarda defansında da açıklar vermeye başladı. 75.dakikada günün formda ismi Nihat Gökmen aldığı topta sıfır çizgisine kadar indi ve kaleye doğru gönderdiği top Çubukluspor Kalecisi Fatih Mumcu'yu da geçerek direk çatala gidince Ortaköy farkı ikiye çıkardı: 2-0

Maçta başka gol sesi çıkmadı ve Ortaköyspor Çubukluspor engelini 2-0'la geçti.


HABER-FOTOĞRAF: KEMAL GÖLÇİÇEK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus