26 Aralık 2014 07:23

ÇUBUKLUSPOR ELMALISPOR MAÇI NEFESLERİ KESECEK GİBİ


İstanbul 1.Amatör Lig 16.Grubunda sezon sonu için geriye sayım başlarken Beykoz ilçesinin iki temsilcisinin müsabakası büyük bir çekişme ve heyecana sahne olacak gibi.
Bir tarafta sezon 
başında kurlar çekildiği andan itibaren grubun şampiyonluktaki güçlü ekibi Lider Çubukluspor, diğer tarafta ise son haftalardaki büyük çıkışı ile düşme hattının üzerine çıkan Elmalıspor...Her iki takım da maç için hazırlıklarını bu akşam yapacakları son antrenmanlarla tamamlayacak.Çubukluspor Grupta 15 maç sonunda topladığı 37 puan ile lider durumda bulunurken, en yakın takipçisi olan Valide Tayfunspor'un 33 puanı bulunmakta. Elmalıspor ise son malarda aldığı galibiyetler ile 13 puanla düşme hattının hemen üstünde bulunmakta. Elmalıspor'da bir alt sıradaki takım olan Kınalıadaspor'u 6 puan önünde yer almakta. Yani her iki takım müsabakadan hangi sonuç ile ayrılırlara ayrılsın kendilerini geçecek rakip bulunmuyor.Puan tablosundaki bu görüntü haliyle maçtaki heyecanı daha da arttıracak gibi. Çubukluspor Antrenörü Kadir Gemici skor ne olursa olsun öncelikle dostluğun kazanmasını dilediklerini söylerken, "Takım olarak maça hazırız. Kalan haftalarda puan kaybı yaşamak istemiyoruz. Elmalıspor maçından beklediğimiz galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum. Onlar da son haftalarda grubun en başarılı takımlarından biri olmayı başardı. Ancak bizim kadromuzda maçın skorunu her an değiştirebilecek kalite ve yetenekte birçok oyuncumuz bulunmakta. İzleyicilerin keyif alacakları nitelikte bir maç geçmesini bekliyorum" diye konuştu.

Elmalıspor 2.Başkanı  Yusuf Dinç ise maçta büyük bir çekişme yaşanmasını beklediklerini söylerken, "Son haftalarda ortaya koyduğumuz olumlu görüntü ve aldığımız galibiyetler takım üzerindeki moral-motivasyonumuzu en üst seviye taşıdı. Çubukluspor takımı bu sezon oynadığı üst düzey futbol ile şampiyonluğa oynadığını kanıtlamış durumda. Gerçekten de ben bu maçın her türlü skora açık olduğunu kanaatindeyim." şeklinde konuştu.

HABER: TALİP ERCAN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus