11 Şubat 2009 10:40

'Çilekli Baklava' Güllüoğlu'na tat verdi


İSTİNYESPOR: 0 KAĞITHANE GÜLLÜOĞLU: 6

YAZI: BARBAROS AKKOYUNLU
İstinye ununu elemiş, eleğini asmış pozisyonda… Kağıthane güllüoğlu sancılı. Yanlış bir hareket bunca sezonun emeklerini boşa atmak demek. Bir de perşembe günü maça atanan hakemin Yiğit Uzer olduğu öğrenilince Kağıthane’de güneş doğmadı (Daha önce Yiğit hoca Kağıthane Hasbahçe Stadı’nda oynanan Kağıthane Güllüoğlu-Güzelce maçını yönetmiş ve bu mücadeleyi konuk ekip Güzelce güzel güzel 1-4 almıştı). Son haftaya girilirken 6. Grup’ta İstinye-Kağıthane Güllüoğlu, Güzelce-Küçükçekmece maçları ‘İkinci kim olacak’ sorusunun en güzel cevabıydı.
Maçlar saat 14:30’da başladı. Saatler 14:45’i gösterirken Kağıthane Güllüoğluspor’un 0-3 skor avantajı, 6. Grup’ta ikincini Kağıthane Güllüoğluspor’un olduğunun habercisiydi. Muhteşem seyircisinin desteğini arkasına alan ve alışa gelmiş güne damgasını vuran "beraber ıslandık yağan yağmurda" diyen dizelere Kağıthane Güllüoğlu’nun da gol sağanağı eklenince ilk yarıda attığı 6 gol ile maçı tamamladı.

Bu arada 3. Lig Terfi maçlarına gidecek takımımızda 12. Adam’a büyük bir iş düşüyor gibi geliyor bana. Muhteşem bir seyirci desteğini her maç arkasına alan Yeşil-Sarılılar bu kuvveti arkasında hissetmek istiyor. Bu işi de genel kaptan Ahmed Kula’nın organize edeceği gelen duyumlarımız arasında. Takıma terfi maçlarında başarılar dilerim.

Not: Maç sonunda Kağıthane Güllüoğlu’nun ikinci olmasında büyük emeği geçen ve her oynadığı maçta ‘12. Adam’dan büyük övgü ve alkış alan başarılı futbolcu Arda’nın kaptan çıktığı İstinye maçında sağ kol bileğinin çatladığı ve kulüp yönetimi tarafından tedavisinin hemen başlanıldığını, terfi maçlarına yetiştirilmeye çalışılacağı öğrenildi. Genç kardeşimize geçmiş olsun der şifa dileklerimizi sunarız.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus