19 Aralık 2011 12:53

Çerkezköy İstanbul'dan şen döndü


YENİKÖYSPOR: 1 ÇERKEZKÖYSPOR: 2
Bölgesel Amatör Lig 12. Grup, 10.hafta karşılaşmasında Yeniköyspor ve Çerkezköyspor, Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı stadında karşı karşıya geldiler. Karşılaşmayı Tekirdağ temsilcisi 2-1 kazandı.
Deplasman takımı Çerkezköyspor yönetim kurulu tam kadro olarak İstanbul’a geldi. Yeniköy takımında Metin dışında bir eksik yoktu diyebiliriz. Maç kapalı ama yağışsız bir havada fakat ciddi ciddi soğuk altında oynandı. İki takımda birbirini tartan bir oyun disiplininde maça başladı. Çerkezköy takımı tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım. Yeniköyspor ise Sarıyer altyapısından aldığı genç oyunculara, elinde tuttuğu gençleri kaynaştırmış ve tabanca gibi bir takım oluşturmuş. Maça başından sonuna kadar asılan iki takım vardı. Çerkezköyspor Mehmet Narin ve Fırat'ın ayağından iki net pozisyondan faydalanamadı. İki takım adına da sayılmayan birer gol oluştu. İki iptal edilen golde tartışmaya açık pozisyonlar olarak yorumlanırken iki golüde yardımcı hakemler tarafından iptal edildiğini, nihai kararın tabi ki Hakem tarafından verildiğini gördük.


İkinci yarıda Çerkezköy takımı biraz daha rakibinin üzerine gitmeye başlayınca ardı ardına önce Mehmet narin, ardından Fırat ile birer gol bulunca maç bir anda 2-0 deplasman takımı lehine oldu. Bu dakikadan sonra skoru koruma ve rölanti bir futbol anlayışını sahaya yansıtan Çerkezköy takımı karşısında Yeniköy takımı daha iştahlı oynamaya başlayınca gol pozisyonları üretmeye başladı. Ancak ikinci yarı oyuna dahil olan Uğur Keskin'in attığı gol dışında başka gol kaydına muvaffak olamayınca maç deplasman takımı lehine 2-1 sonuçlandı. Maç öncesinde, devre arasında ve maç sonrasında Yeniköyspor yöneticileri ve Çerkezköyspor yöneticileri arasında güzel görüntüler vardı.Stat: Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı
Yeniköyspor: Ersin, Ertuğrul, Halil, Hakan, Ayhan, İlker, Sercan, Mehmet, Akut, Yener, Abdulbaki, Nadir
Teknik Sorumlu: Hüsamettin Balcı
Çerközköyspor: Muzaffer, Volkan, Erdoğan, Gökhan, Volkan Pullu, Mesut, Alihan, Fırat, Hasan, Şafak, Mehmet,
Teknik Sorumlu:Selami Tarhan 
HABER-FOTOĞRAF: EROL ÖZBEK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus