22 Aralık 2011 10:32

Çepeloğlu: İstanbul takımları arasında en çok puan toplayan biz olduk


Bölgesel Amatör Lig 13.grup’ta mücadele eden Sultangazispor’un tecrübeli Teknik Direktörü Alaattin Çepeloğlu, sezonun ilk değerlendirmesini ve ara transferde izleyecekleri transfer politikasıyla ilgili olarak Bolkan Kara ile yaptığı röportajda, 2011-2012 sezonunun ilk yarısını değerlendirdi.
 
İstanbul takımları arasında en çok puan toplayan biz olduk
Beklentilerin üzerinde iş yaptık ve Sezonun ilk yarısını istediğimiz yerde bitirdik diyen Çepeloğlu, belki daha iyide olabilirdi. Ama bu da bir başarıdır. Kadro derinliğimiz olsaydı çok daha iyi bir yerde de bitirebilirdik dedi. “İstanbul takımları arasında en uzak deplasmanlara giden ve en çok puanı Sultangazispor topladı” diyerek sözlerine devam eden Çepeloğlu, grubumuz çok kaliteli ve hedefleri olan ekiplerden oluşuyor, sezonun ilk yarısında kendi evimizde puan kaybetmedik, deplasman maçları ise çok zor geçti dedi.

‘Takviye Yapılacak’
 Çepeloğlu ikinci yarıya takviyelerin olacağını kaydederek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Takımdan gidecek ve gelecek oyuncular olacak. 4 ya da 5 oyuncu transfer edeceğiz. Takımımıza katkı sağlayacak oyuncuları almak istiyoruz. Kadromuzu güçlendirerek ilk yarıdan daha fazla, büyük bir disiplin içinde çalışacağız” dedi. 


HABER-FOTOĞRAF: BOLKAN KARA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus