22 Aralık 2011 06:19

Cemil Kenar: Ligi ikinci bitiririzSon haftalarda oyuncularını bir bir kaybeden İstanbul 1. Amatör Lig ekibi Kavaklıspor’da teknik sorumlu Cemil Kenar bir açıklama yaparak durum değerlendirmesinde bulundu. 
Kavaklıspor Kulübü teknik sorumlusu Cemil Kenar yazılı bir açıklama yaparak şunları kaydetti: 


"İncirtepe maçı sonrası özür diledik"
Hafta sonu oynadıkları İncirtepe maçı ile ilgili değerlendirmede bulundu. Kenar açıklamasında; “Öncelikle belirtelim ki bizim İncirtepe kulübüyle hiçbir problemimiz olmadığı gibi hocaları benim eski takım arkadaşım. Ön yargılı art niyetli olmamış mümkün değil. Biz takım olarak kendi kendimizle mücadele halinde olduğumuz için oyuncularımız biraz gergindi. Karşı tribünden Mimarsinan Amigosu anlamsız bir şekilde eski oyuncularına yüksek sesle maç boyu hakaretler yağdırınca oyuncular sinirlerine hakim olamadı. Kavaklı-İncirtepe maçları iki oyuncuları içinde referans maçlarıydı. Kazanan kalitesini kanıtlayacak şampiyonluğa ulaşacaktı. Onlar kazandı. Maçtan sonra soyunma odalarına giderek abartılı gol sevince nedeniyle özür diledik. Şampiyonluklarını kutlayıp hayırlı olsun dedik. 


"Tribündeki takım daha kalabalıkmış"
Biz takımımızı bir arada tutamadık. Hafta içi yemek verildi. Ödemeler gündeme geldi, tüm oyunculara çağrılar yapıldı. Ben oğlumu 2,5 saatlik önemli bir ameliyattan sonra hastanede bırakıp idman için Kadıköy’den Silivri’ye geldim. İdmanda 7 kişi vardı. Maçta ise 12 kişiydik. Sonradan öğreniyorum ki tribündeki Kavaklı takımı daha kalabalıkmış. Böylesine kritik maçta yanımızda görmek isterdik. Onlar seyirci olmayı tercih etmiş. Ben onların yerinde olsam arkadaşlarıma başarılar dilemek için bile olsa soyunma odasına inerdim. Uzak durunca herkes bir şey söylüyor. Ben kimin ne söylediğini ne yaptığıyla ilgilenmiyorum. Benim için Kavaklı takımının ne yaptığı önemli. Dolayısıyla özveriyle mücadele eden oyuncularımıza teşekkür ederim. Son 4 haftada başka eksilen kopan olmazsa ligi 2. bitirirsek bu oyunculara ödeme yapılması için sponsorumuzla görüşürüz. Kulübün formasını sırtında taşıyan oyuncuların bir şekilde takdir edileceğini düşünüyorum” dedi.

HABER-FOTOĞRAF: ENGİN AKIN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus