18 Aralık 2011 12:52

Çeliktepe ikinci yarıda galibiyete ulaştıKÜÇÜKKÖYSPOR
: 1 ÇELİKTEPESPOR: 3

İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grup'ta Küçükköyspor ile Çeliktepespor 14.haftada karşı karşıya geldiler. Küçükköy Arena Stadı'nda oynanan ve ilk yarısı 1-1 biten mücadelede konuk ekip ikinci yarıda bulduğu gollerle sonuca gitti ve sahadan 3 puan ile ayrıldı.
Karşılaşmayı Küçükköyspor Kulübü Başkanı Bülent Karakuş, Asbaşkan Mehmet Dinç, Çeliktepespor Kulübü Başkanı Hasan Cevahiroğlu, Beşyüzevlerspor Kulübü Başkanı Mustafa Koral, Karadenizspor Kulübü Başkan Vekili Şenyurt Topal, Beşyüzevlerspor Teknik Direktörü Adem Mandıralı, teknik direktörler Müjdat Gürbüz ve Abbas Yaşar birlikte izlediler.

Karşılaşma Konuk ekip Çeliktepespor'un başlama vuruşu başladı. İlk dakikalarda birbirine karşı üstünlük kuramayan mücadelede iki ekipte pozisyon üretmekte zorlandı.

Orhan Korkuttu
28.dakikada Çeliktepe ceza sahasında girdiği ikili mücadelede yerde kalan Orhan sakatlanarak oyundan çıktı ve yerini Bilal'e bıraktı.


İlk gol Çeliktepespor'dan
32.dakikada sol taratan geliştirdiği atakta Cahit’le golü bulan Çeliktepe deplasmanda 1-0 öne geçti.
Çeliktepe'nin gol sevinci kısa sürdü
34.dakikada Küçükköyspor sağ taraftan geliştirdiği atakta Rıdvan’la golü bularak skora denge getirdi.40.dakikada Bahadır ve 42.dakikada Kaan ile gole yaklaşan Küçükköyspor bu önemli pozisyonları golle sonuçlandıramadı ve ilk yarı 1-1 eşitlikle sonuçlandı.

İkinci yarıda 2 gol bulan konuk ekip Çeliktepespor skoru 3-1'e getirdi ve bu sonuçla biten maçta deplasmanda sahadan 3 puanla ayrılan taraf oldu.


Stat: Küçükköy
Hakemler: Barış Meriçkan, Ferdi Sert, Hakan Taylan Esinbay
Küçükköyspor: Soner, Rıdvan, Sefa, Bayram, Mikail, Mustafa, Rıdvan, Ali Rıza, Kaan, Bahadır, Orhan (Şerif, Sergen, Bilal, Kadir, Alperen, Bayram, Tugay)
Teknik Sorumlu: Ferit Büyükturgay
Çeliktepespor: Cenk, Yasin, Oğuzhan, Koray, Yunus, Mustafa, Mücahit, Doğan, Cahit, Murat, Orhan (Hasan, Anıl, Oğuzhan, Can, Berkan, Halit)
Teknik Sorumlu: Cemal Kavraz

HABER-FOTOĞRAF: BOLKAN KARA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus