05 Mart 2009 03:38

Çelik, Spor Penceresi'ni tekrar açıyor...


Tecrübeli spor adamı Mehmet Çelik, uzun bir aradan sonra tekrar ekranlara dönüyor... Geçen sezon 'Mehmet Çelik'le Spor Penceresi' isimli programında işlediği konularla, konuklarıyla, çarpıcı görüntülerle gündemi belirleyen başarılı teknik direktör, bundan böyle yeni hayata geçen, tecrübeli gazeteci Erol Eftekin'in spor koordinatörlüğü görevini yaptığı TEK Rumeli TV'de spor severlerin karşısında olacak.

Sporun her dalından konukların olacağı 'Mehmet Çelik'le Spor Penceresi' programının ilk bölümü bugün (5 Mart Perşembe) saat 20.30'dan itibaren ekranlarda olacak. İlk programda, 26-28 Kasım tarihlerinde Ankara'da, başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açılışını yaptığı Spor Şurası'ndan görüntüleri, Çelik'in bakış açısıyla izleyebileceksiniz.

Gelecek haftadan itibaren de Mehmet Çelik stüdyoda konuklarını ağırlamaya başlayacak. Tecrübeli çalıştırıcı, programında bölge ve spor branşı ayırt etmeksizin, her konuyu gündemlerine taşıyacaklarını; hem sorunlara parmak basıp hem de iyiyi ve güzeli takdir edeceklerini, izleyicilerine aktaracaklarını söyledi.

TEK Rumeli TV, Turksat 3A Uydusu, 12685 Frekans, 30000 sembol, Yatay polarizasyon ayarları girilerek izlenebilir.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus