20 Ekim 2012 10:56

Çavuşbaşıspor'da moraller yerinde


İstanbul 1.Amatör Lig 16.Grup'un lideri Çavuşbaşıspor'da yarın oynanacak Yeldeğirmenispor maçının hazırlıkları liderliğin verdiği moral ile neşe içinde geçti. Yönetim takıma mangal partisi yaptı. 

Çavuşbaşıspor Antrenörü Ali Osman Demirtaş yaptığı açılamada, "Takımın Bank Asya 1. Lig patentli futbolcusu, sakatlık sorunu ile boğuşan Barış Özkan düz koşulara başladı. Bir başka sakat oyuncumuz olan ve burnu kırılan Emrah Kızıltaş da takım ile antrenmanlara dahil oldu. Metin Bulut ise kasığındaki ödemin geçmesi ile antrenmanlara eşlik etti. Hafta sonunda Yeldeğirmeni karşısında çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz. Takımda üst seviyede bir moral-motivasyon var. Hafta içinde bir balık-mangal ziyafeti ile futbolcularımıza sürpriz yaptık. Hedef çıtamızı yüksek tutuyoruz, önce Yeldeğirmenispor ardından da Gümüşsuyuspor'u yenerek ilk yarı maçları bitiminde liderlik unvanımızı korumak istiyoruz" diye konuştu.

Ali Osman Demirtaş U-17 Takımı olarak da şampiyonluk beklentisi içerisinde olduklarını sözlerine eklerken, "Bülent Cömert ve Uğur Hocalarımıza da teşekkürlerimi iletmek isterim. Bu arada bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan Mehmet Şahin abimize de ayrı bir paragraf açmak isterim. Bizleri her fırsatta motive eden, şampiyonluğa tam anlamı ile kilitlenmiş bir kişi o. Bu arada Sportif Sorumlumuz Osman İnan Abimizi de unutmuyoruz. Kısacası Çavuşbaşıspor olarak bu sene büyük bir atılım yapmakta olduğumuz inancını taşımaktayız. Bu inanç her hafta sonunda alınan başarılı sonuçlarla daha da kuvvetlenmekte. Çavuşbaşıspor olarak başkanımız Yaşar Şahin'den malzeme sorumlumuza kadar birlik-beraberlik içerisnde kenetlendik. Hayırlısı ise nasip ise sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz. Süper Amatör Lig'e yükselecek bir kadro yapımız ve tecrübemiz var" şeklinde konuştu.

HABER-FOTOĞRAF: TALİP ERCAN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus