22 Ekim 2012 01:00

Çavuşbaşı hız kesmiyor


 ÇAVUŞBAŞISPOR  : 7  YELDEĞİRMENİSPOR  : 0

1.Amatör 16.Grup'ta geçen hafta Yaman engelini aşan Çavuşbaşı galibiyet serisini bozmadı ve sahasında Yeldeğirmeni'ni de farklı mağlup etti.
Karşılaşmaya ev sahibi ekip adına Davut ve Ali Rıza damga vurdular. Maçın henüz ilk dakikasında Yeldeğirmeni ceza sahasındaki bir pozisyonda Davut yerde kalınca hakem hem penaltı noktasını gösterdi, hem de Yeldeğirmeni'nden Yalçın'ı kırmızı kart ile saha dışına gönderdi. Atışı kullanan Metin Çavuşbaşı'nı öne geçirdi.

Kırmızı beyazlılar Ali Rıza'nın iki golü ile farkı üçe çıkarttılar. İkinci yarıda Davut, yine kendisinin kazandırdığı penaltı vuruşunu gole çevirince maç iyice koptu. Kalan dakikalarda Davut, Mazlum ve Ali Rıza'nın golleri Çavuşbaşı adına yedi farklı galibiyeti ilan etti.

18 puan ile lider olan Çavuşbaşı beş maçtır kazanıyor. Beykoz ekibi haftayı dinlenerek geçirecek. Beş puan ile beşinci sırada kalan Yeldeğirmeni ise yukarıdaki dörtlüden kopan ve düşmeme mücadelesi verecek grubun içinde kaldı. Kadıköy ekibi, ilk dört maçta iki gole geçit veren, ancak son iki maçta onbir gol gören savunmasına çare bulmak zorunda gibi duruyor. Yeldeğirmeni'nin bu haftaki rakibi ise terfi hattından üçüncülüğe düşen Gümüşsuyu.


STAD : Çavuşbaşı
ÇAVUŞBAŞISPOR : Mesut, Mustafa, Mehmet, Emre, Remzi, Raşit, Davut, Serkan, Ali Rıza, Metin, İsmail (Özcan, Nazım, Muhammet, Faruk, Emrah, Gökhan, Erkan)
TEKNİK SORUMLU : Ali Osman Demirtaş
YELDEĞİRMENİSPOR : Muhammed Gün, Ayhan, Aydın, Yalçın, Eyüp, Muhammed Doğan, Erdem, Serhat, Şadi, Kaan, Aykut (Kadir, Batuhan, Tunahan, Emre)
TEKNİK SORUMLU : Necmi Erenoğlu

HABER - FOTOĞRAF : Erdem G

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus