20 Aralık 2014 07:50

ÇATALCA ELİNDEN GELENİ YAPTI


Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Çatalcaspor, misafir ettiği Manavgatspor karşısında üstün bir oyun sergilemesine karşın aradığı golü bir türlü bulamadı ve puanları paylaştı.


Silivri Stadı’nda oynanan doksan dakikası vasat bir oyuna sahne olan maçta her iki takımda birer puana razı geldi. Tam bir kör dövüşü şeklinde oynanan müsabakada Manavgat takımı oyunu kendi yarı alanında kabul ederken Çatalca takımı baskılı gibi gözükse de gol yollarında etkisiz kaldı. İlk yarı her iki takımda oyunu daha kontrollü oynadı. Orta alanda hücuma yönelik paslarla oyunu geçiştiren Çatalca ve Manavgat takımları bir türlü kalecilere ulaşamadılar. İlk yarı vasatın altında bir oyun ile tamamlandı. İkinci yarıya daha istekli başlayan Çatalca takımı özellikle kanatlardan yaptığı bindirmelerle gol aradı. Maçın 82.dakikasında Çatalca’da ikinci yarı oyuna giren Murat ceza alanı içinde düşürülmesinin ardından uzun süre penaltı itirazları yaşandı. Maçın son bölümlerinde de kayda değer pozisyon yaşanmadı ve müsabaka sonunda taraflar birer puana razı oldu.Stat:
Silivri

Hakemler: Mehmet Gökhan Düz, Muammer Uçar, Emrah Altınsoy, Volkan Yalın
Çatalcaspor: Sercan 7, Oğuz 7, Evren 7, Hurşit 7 (32’ Erhan 7), Sertaç 7 (32’ Murat 7), Ertunga 7, Muhammet 7, Oğuzhan 7, Tayfun 7, Okan 7 (77’ Murat 7), Murat 7Manavgatspor: Hüseyin 7, Aykut 7 (79’ Halil 7), Baran 7, Adil 7, Oğuz 7, Feyyaz 7, Fatih 7 (Ferhat 7), Burak 7, Deniz 7, Anıl 7 (61’ Sergen 7), Onur 7

HABER-FOTOĞRAF: ENGİN AKINPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus