03 Şubat 2009 09:34

Çağlayan Gençlerbirliği sezona hazırİstanbul 2. Amatör Küme'de sezona Teknik direktör M. Ali Dönmez ile giren Çağlayan Gençlerbirliği son hazırlık maçını da tamamlayarak lige hazır olduğunu gösterdi. Bu sezon Genç ve mütevazi bir kadro oluşturan Kağıthane temsilcisinde yaş ortalaması 21 olarak göze çarpıyor. 2007-2008 sezonunda 1. Amatör kümeden düşen yeşil-siyahlı ekip hazırlık döneminde 5 karşılaşma yaptı, attığı 17 gole karşılık kalesinde 6 gol gördü.Alınan sonuçlar şöyle:

Ç.Gençlerbirliği :8 Harmantepe:0
Ç.Gençlerbirliği :1 Kalespor :3
Ç.Gençlerbirliği :4 Sanayi Yeşilce :3
Ç.Gençlerbirliği :0 Mecidiyeköy Tayfun :0
Ç.Gençlerbirliği :4 Abide-i Hürriyet :0

Son hazırlık maçını Kağıthane Hasbahçe Sahası'nda Abidei- Hürriyet ile yapan Yeşil-Siyahlı ekip karşılaşmayı 4-0 kazanarak sezona hazır olduğunu gösterdi. Karşılaşmaya Mehmet,Ümit,B.Onur,Okan,Turgay,Eren,Umut,Burç,Zafer,Kadir,Hüseyin ilk 11'i ile başlayan Gençlerbirliği'nin gollerini Zafer,Ahmet,İbrahim ve Anıl attı. Teknik direktör M. Ali Dönmez kulübedeki bütün oyunculara şans verdi. Uzun bir aradan sonra İdmanlara başlayan İbrahim bu sezon ne kadar istekli olduğunu attığı gol ile gösterdi.

Ç.G.Birliği'nin 2008-2009 sezonunda rakipleri: Ceylanspor, Atışalanıspor, Esentepespor, Altınayspor, İkitellispor, Kilyosspor, Gençosmanspor, Talatpaşaspor.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus