20 Aralık 2011 09:00

Bülent Öztürk “Gitmek isteyen futbolcuları zorla tutamayız”


Deplasmanlı Bölgesel Lig 13.Grup’ta mücadele eden Kozluspor’da son iki  maçta alınan  galibiyetten dolayı  yüzler gülüyor. İlk yarının ortalarına doğru bazı sıkıntılar yaşayan ve istemediği sonuçlar alan Kozluspor, Volkan Yayın’ın ayrılmasından sonra takımın başına geçen Bülent Öztürk nezaretinde çıktığı iki maçtan 6 puanla ayrıldı ve devre arasına mutlu bir şekilde girdi.

Takımın son durumu hakkında bilgiler veren, ikinci yarı ile ilgili hedeflerini anlatan Kozluspor’un başarılı Teknik Adamı Bülent Öztürk, takımdan  ayrılmak isteyen futbolcuları zorla tutmayacaklarını belirtti. Gitmek isteyen futbolcuların Yönetim Kurulu ile görüşerek yönetimin  kararı doğrultusunda  hareket etmek zorunda olduğunu belirten Öztürk sözlerini şöyle sürdürdü:

Bülent Öztürk  'kadromuza takviye yapacağız'

“İyi başladığımız ligin ortalarına doğru bir düşüş yaşadık. Son iki hafta toparlanarak 6 puan kazandık ve ligin ilk yarısını 20 puanla üçüncü sırada tamamladık. İkinci yarı çalışmalarına 26 Aralık’ta başlayacağız. Bir hafta kendi tesislerimizde çalıştıktan sonra 2 gün yılbaşı izni vereceğiz. Yılbaşından sonra ikinci yarı maçları başlayıncaya kadar hazırlıklarımızı sıkı bir şekilde sürdüreceğiz. İkinci yarıda daha iyi ve diri bambaşka bir Kozluspor izlettireceğiz. Gerek yönetim bazında, gerekse futbolcu bazında tüm sıkıntılarımız aşarak yönetimimiz desteği ile ikinci yarıya bomba gibi gireceğiz. Şampiyonluk hedefimiz doğrultusunda ne gerekiyorsa yapacağız. Ligin ikinci yarısı bizim için daha değişik olacak. Kamuoyunda kadromuzda yer alan oyunculardan bazılarının gideceği konusunda söylentiler var. Biz gitmek isteyen futbolcuyu zorla tutamayız. Gitmek isteyen yönetimle görüşür, yönetimin kararı doğrultusunda gereken yapılır. Bizim kadromuz geniş. İkinci yarıda tüm oyuncularımızdan yararlanacağız. Eksiklik hissettiğimiz bölgelere de birkaç takviye yapabiliriz. Kozluspor ikinci yarına daha farklı olacak.”Haber-Fotoğraf: Ercan Aygün

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus