24 Aralık 2014 12:30

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ


Doğrudur Bizler Büyük Ailenin fertleriyiz. Büyüklerimize saygı ve sevgimizi gösteren, el öpen onlara hizmeti sevgi sayan ailenin fertleriyiz. 

ORHAN SAKA U11 Ligi ayrı bir heyecan getirdi. Şimdi Milli Takımımıza 19 yıl gibi inanılmaz hizmeti geçen bu gün seksen iki yaşını bitirecek olan Galatasaray’ın ve Milli Takımımızın unutulmaz 'BERLİN PANTERİ' Unvanıyla gönülleri feth etmiş olan Büyük Kaptanımız TURGAY ŞEREN'in amatör liglerde bir lige adı verilirse ailemizin büyüklüğü gönülleri okşar.

Gençlik bir rüzgâr gibi geçmekte, hayat gençlik ile beraber geçiyor. Dün dillerden düşmeyen futbolun yıldızları bu gün yeni nesillerin çok uzağında kalmakta.

Futbolumuzu yönetenler hem futbolumuzun büyüklerinin gönlünü okşarlar hem kendileri yaşarlarken hatırlanmanın mutluluğunu yaşarlar. ORHAN SAKA U11 Minikler Ligi gençlere hizmettir. Bugün itibarıyla FATİH TERİM, ARDA TURAN, HAKAN ŞÜKÜR'ün isimleri yaşarlarken birer stada isimleri verildi. Neye karşılık verildi? Türk Futboluna, Türk sporuna yaptıkları katkılarıyla ama geçmişte hizmeti geçenleri de bizler manevi olarak yaşarlarken kendilerinin ailede ne kadar sevildiklerini zamanında gönüllerin tahtında oldukları sevgilerinin eksilmediklerini bilmelerini sağlamalıyız.

Turgay Şeren bugün 82 yaşında ve hayattadır.Böyle bir organizasyon ve sevgi yumağı kendilerine hastalıklarının acısını zannederim bir azaltacaktır.Yeni bir yıla girerken ben gönlümdekini ailemle paylaşmak istedim. Şimdi Futbol Federasyonu'muza  düşen görev gençlerimize BERLİN PANTERİ TURGAY ŞEREN’İ tanıtmaktır.

YAZI: ORHAN BUDAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus