24 Aralık 2015 12:38

Birlikten birlik yemeği


                
                                       HABER:Yılmaz AKTEPE
Küçükçekmece İlçesi kulüplerinden Söğütlüçeşme Birlik spor 17 Ocak 2016 Tarihinde yapılacak olan Kongre öncesi eski ve yeni yöneticilerden oluşan U 19 Takım futbolcuları ve teknik heyetin katıldığı  birlik beraberlik yeğeninde bir araya geldiler.

Bağcılar Et Mangal Restoranında gerçekleşen yemeğe Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir, Dursun Özan, Hasan Bastil, Cüneyt Kincüce, İlyas Celebi, İsmail Çetin, Cemil Çenikaya, Davut Kaya, Soner Karapınar, Müslüm Kocabey, Zeki Katılmış, Yusuf Kişmiroğlu, İmdat Yelken. Hocalardan Mehmet Öztürk, Serkan Şafak ve Erol Koyun ve U 19 Takım oyuncuları katıldı.
Topluca yenilen yemeğin ardından Kulüp Başkanı Ercan Demir 2010 Yılında o günkü zor şartlar altında kurunlan     Söğütlüçeşme Birlikspor ihtiyaç ve talep üzerine kuruldu.
25 futbolcu ile yolca çıktığımız kulübümüz beş yıl içinde 325 Lisanlı sporcuya ulaştı geçen zaman için de kulübümüze başkanlık ve yöneticilik yapan tüm abi ve kardeşlerimize huzurunuzda çok teşekkür ederim.
Kulübümüz 5 yıl içinde buralar kadar gelip hem lisanslı sporcu sayısını artırırken bir yanında da başarılara imza atmaya devam etti.
İlçemizde 27 Amatör kulüp var bizlerden çok çok eski kulüpler var ve bu 27 kulübün içinde en iyi çıkış yapan en iyi futbolcusuna ilgi alaka gösteren 5 kulüpten biriyiz.
2015-2016 Futbol sezonu planlamamızı yaptık ve A Takım düzeyinde liglere katılmama kararı aldık. Bunu nedeni de biz kurulurken altyapı amaçlı kurulan bir kulüp olduğumuzdan dolayı siz gençlere imkan vermek bu nedenle sizlere güvenerek yola çıktık çıktığımız yolda Allah hepinizin hepimizin yardımcısı olsun.
Söğütlüçeşme Birlikspor olarak sadece iyi futbolcu yetiştirmiyoruz Vatanına Milletine Ailesine hayırlı birer evlatlar yetiştirmektir dedi.Kulüp Başkanı Ercan Demirin konuşmasının ardından yöneticiler, Hocalar ve futbolcular tek tek söz alarak duygu ve düşüncelerini paylaştılar.


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus