14 Temmuz 2016 12:45

Söğütlüçeşme Birlikspor 19 Temmuz'da sahaya iniyorİstanbul Amatör Ligde top oynayan Söğütlüçeşme Birlik Spor Kulübünün U-15 ve U-17 19  Temmuz takımları topbaşı yapıyor.

Kendi tesislerinde sezonun ilk çalışmasını 19 Temmuz salı günü yeni futbol sezonu için çalışmalar mavi beyazlı ekip stardı verecek.

2015/2016 sezonunda kazandığı şampiyonluklarla ve üst düzey kulüplere gönderdiği birbirinden yetenekli oyuncularla İstanbul'un en başarılı kulüplerinden birisi olan Söğütlüçeşme Birlik Spor Kulübünün başarılarının tesadüf olmadığı,sezonun başlamasına yaklaşık üç aylık bir süre olmasına rağmen çalışmalara başlamasıyla bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

Geçtiğimiz sezonu iki şampiyonluk, iki ikincilik üç üçüncülük ve birde dördüncülük almıştır ve U-15 kategorisinde Türkiye Şampiyonasına katılarak ilk yirmi takım arasına girme derecesi yaptı.

Genç takımda şampiyon olarak birinci amatöre çıktı Söğütlüçeşme Birlik Spor Kulübünün yeni sezonda neler yapacağı merakla bekleniyor. Çok başarılı yönetime ve teknik heyete sahip olan Söğütlüçeşme Birlik Spor Kulübü Başkanı Ercan Demir hedef çıtamızı yükseltik dedi.

HABER:Yılmaz AKTEPE
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus