14 Aralık 2008 09:52

Beşyüzevler'in ilk iki inadı sürüyor


BEŞYÜZEVLERSPOR: 4 KOCASİNANSPOR: 0

HABER-YORUM: MERTCAN TURAN
İstanbul Süper Amatör Küme 2. Grup'ta zirveden kopmak istemeyen Beşyüzevlerspor, Kocasinan engelini farklı geçti: 4-0.
Maçın ilk 10 dakikası karşılıklı ataklar ile geçti. Beşyüzevler'in ilk golü 13. dakikada geldi. Sağ çaprazdan Ersan'ın yerden güzel ortasını Şerif tamamladı: 1-0.
Golden hemen sonra dakika 15'te Kocasinanlı İlyas ile Beşyüzevlerli Süleyman'ın ikili mücadelesinde İlyas'ın omzu çıkıp oyundan düşünce Süleyman rahat bir şekilde ceza sahasına girdi, yerden ortasında Şerif farkı ikiye çıkardı: 2-0.
38'de Beşyüzevler'in 3. golü Süleyman ile geldi. Yine sağ taraftan gelişen Beşyüzevler atağında Gürkan'ın ortasında altıpas içerisinde Süleyman topu filelerle buluşturdu: 3-0.
Maçın ilk yarısı ev sahibi ekibin 3-0 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarıda oyuna hakim olan taraf Beşyüzevler'di ve neticesinde 51. dakikada Gürkan'ın sağdan ortasına arka direkte Şerif güzel bir kafa vuruşu ile meşin yuvarlağı filelerle buluşturdu: 4-0.

Maçın Adamı: Şerif Çelik

Beşyüzevler: Kalecileri Hakan kalede güven vermeye devam ederken, Özgür de orta sahadaki çalışkanlığı ile göze batıyor. Ayrıca Ergin de sol kanadı çok etkili kullanıyor. Eğer böyle giderse Beşyüzevler son haftalara kadar terfi iddiasını sürdürmeye devam eder gibi görünüyor.

Kocasinanspor: Kırmızı-Siyahlılar önümüzdeki hafta Mimarsinan Belediyespor ile oynayacak ve bence alt sıralar için ligin dönüm maçı olucak.

Stat: Karadeniz Tekin Küçükali Stadı
Beşyüzevler : 1-Hakan***, 2-Ersan**, 3-Orhan**,4-Cem***, 5-Umut***, 6-Hakan**, 7-Gürkan***, 8-Özgür****, 9-Süleyman***, 10-Şerif****, 11-Ergin****
Kocasinanspor : 1-İsa**, 2-Cihat**, 3-İlhan*, 4-İlyas*, 5-Erhan*, 6-Mustafa*, 7-Serkan**, 8-Adem**, 9-Orçun**, 10-Kıvanç**, 11-Gürkan*

Kocasinanspor'da 3 fire
Bahçelievler ekibinde sakatlık krizi yaşanıyor. Beşyüzevler'in 2. golünde İlyas Ayhan'ın omzu çıktığı ve önümüzdeki günlerde durumunun netlik kazanacağı, yine Beşyüzevler maçının 22. dakikasında ciddi bir şekilde sakatlanan Mustafa Ayhan'ın da durumunun daha belli olmadığı ve ilerleyen günlerde sakatlığının netlik kazanacağı bildirildi. Maçın 72. dakikalarında kasığından sakatlanan Erhan Bucak'ın Mimarsinan maçında oynamasının zor olduğu belirtildi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus