16 Aralık 2010 11:49

Beylikdüzüspor Küçükçekmecespor'u konuk edecek
Bölgesel Amatör lig 12. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Beylikdüzüspor, kendi saha ve seyircisi önünde Küçükçekmecespor’u konuk edecek. Son haftalarda aldığı başarılı neticelerle dikkatleri üzerlerinde toplayan Beylikdüzüspor’da tek hedefin bu zorlu maçtan üç puanla ayrılmak. 


Yapılan idmanlarda oldukça moralli görünen oyuncular, Küçükçekmecespor maçının zorlu geçeceğini bildiklerini fakat her maç olduğu gibi bu maça da kazanmak için çıkacaklarını söylediler. Özellikle iç sahalardaki başarısızlığı ile dikkat çeken Beylikdüzüspor’un kaybettiği puanların çoğunun iç sahada olması biraz tedirgin ediyor. Sahaya ve buradaki maçlara tam anlamıyla Konsantre olamadıkları gözlenen mavi-beyazlıların en büyük destekçisi bu maçta da yine taraftarları olacak. 


Kulüp Başkanı Tayfun Şen, ilk yarının son maçına çıkacaklarını, bu maçı kayıpsız geçip ikinci devre için avantajlı duruma geçmeleri gerektiğini söyledi. Oyuncularına ve teknik ekibine sonuna kadar güvendiklerini söyleyen Şen, kendi sahalarında oynadıkları son üç maçta galip gelemediklerini, Küçükçekmecespor maçı ile buna son vermek istediklerini söyledi.


HABER-FOTOĞRAF: İBRAHİM KESKİN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus