21 Ekim 2012 12:26

Beykozspor 1908, Küçükçekmece maçına hazır


Bölgesel Amatör Lig 9. Grup'ta mücadele eden Beykoz 1908'de yarın oynanacak Küçükçekmecespor maçının hazırlıkları tamamlandı. Boğaziçi'nin sarı-siyahlı ekibi sakatlıklarla boğuşuyor.
Hafta içinde gerçekleşen Antrenmanlara katılamayan tecrübeli defans oyucusu Berat Sabırlı, dışında Emin Uzun ve Gökhan Meriç'in de sıkıntıları devam etmekte. Bütün bu olumsuz görüntüye karşın Küçükçekmecespor maçına ilişkin sıkı bir antrenman programı yaşayan futbolcular ligdeki ikinci galibiyetlerini alacakları inancını taşımakta.


Beykoz 1908 A.Ş.Takımı Teknik Direktörü Sabahattin Ömür yaptığı açıklamada geçen hafta ligde ilk galibiyetlerini almanın morali ile başladıkları haftada bazı oyuncularda yaşanan sakatlıklar sorunu ile sıkıntı da yaşadıklarını söylerken, "Son antrenmanımızı yaptık ve takımı kampa aldık. Son antrenmanda özellikle duran top organizasyonları üzerinde çalıştık. Ardından şut çalışmasına geçtik. Bu çalışmalarda Berat Sabırlı düş koşu ile yetinmek zorunda kaldı. Geçen Altınova maçında kafası yarılan ve 5 dikişi atılan Gökhan Meriç ile birlikte Emin Uzun'da da darbeye bağlı bir problem var. Maç saatine kadar kimin kadroya dahil edilip edilmeyeceği belli değil. Şartlar ne olursa olsun Küçükçekmece deplasmanına galibiyet amacı ile gideceğiz" diye konuştu.

HABER-FOTOĞRAF: TALİP ERCAN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus