21 Eylül 2017 08:47

Beykoz Masterler tercihini Veteranlar Ligi'nden yana kullandı

Asırlı Çınar Beykoz'un veteran futbol takımı, yeni sezonda Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele edecek.


3 Sezondur Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Liginde mücadele eden Beykoz Masterler SK Futbol Takımı yeni sezon için tercihini ” Türkiye Veteranlar Futbol Liginden ” yana kullandı.

Beykoz Masterler SK ile Türkiye Veteranlar Futbol Ligi yetkilileri yaptıkları son görüşmenin ardından Beykoz Masterler SK Futbol Takımının 2017-18 Sezonunda mücadele edeceği anlaşma imzalanıp resmiyet kazandı. Beykoz Masterler SK Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Baş, Yönetim Kurulu Üyelerinden Hakkı Baş, Günaydın Baş, Aydın Kurçenli ile Kulüp Medya İletişimden Sorumlu Talip Ercan ile  Türkiye Vetranlar Futbol Ligi Danışmanı Füsun Erayla, Medya Danışmanı Ufuk Gersman, Sosyal Proje Danışmanı Mustafa Kaya,  Medya ve İletişim Direktörü Gökhan Taner’in yanı sıra Proje Danışmanlarından Mustafa Kaya’nın da katıldığı toplantıda her iki taraf ta lige ait düşünce, beklenti ve projelerini sunarlerken oldukça samimi bir ortam yaşandı.

 

Veteran futbol camiasının tecrübeli takımlarından ve tarihi itibariyle Türk futbolunun en eski kulüplerinden olan Beykoz Masterler ve Veteranlar Futbol Kulübü’nün Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’nde mücadele edecek olmasının önemine değinen Lig Danışmanı Füsun Erayla, “Türk futbolunun en eski kulüplerinden, 100 yıllık tarihe sahip asırlık bir çınarın ligimizde mücadele edecek olması bizleri gururlandırıyor. Ailemiz önemli bir takımı daha kazandı, çok mutluyuz” diye konuştu

TVFL Lig Danışmanı Füsun Erayla, Beykoz Taraftarlar Derneğindeki Kulüp Merkezinde yaptığı açıklamalarının devamında ise ” Veteran futbol camiasının hak ettiği değeri ve ilgiyi görmesi adına Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’ni kurduk. Türkiye’nin dört bir yanında oynatmayı planladığımız bu lig, şahısların değil, tüm veteran futbol camiasınındır. Amacımız güzel bir aile ortamı kurmak ve bunu profesyonel bir şekilde yapmak. Bu anlamda Türkiye Veteranlar Futbol Ligi, sadece skordan ibaret olmayacak. Keyifli, eğlenceli ve uluslararası platformda da ses getirecek bir hale getirmek için her beraber çalışacağız”ifadelerini kullandı.

Gökhan Taner: Basın Kurulu oluşturacağız
Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Medya ve İletişim Direktörü ve Amatör Dünyasının en çok takip edilen sitelerinden olan Yerel Futbol Direktörlerinden de olan Gökhan Taner , Beykoz Masterler Yönetimi temsilcilerine yaptığı sunumda ise organizasyonun işleyiş yapısı konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Tüm maçların sağlam biçimde verilerinin tutulacağını belirten Taner, “Hazırladığımız istatistikler herkesin paylaşımına açılacak ve interaktif bir lig olacak. Aynı zamanda ligin tanıtımına da çok önem veriyoruz. Bu noktada tüm kulüplerimizden medya ile ilgili olan isimlerle bir araya gelerek Basın Kurulu oluşturacağız. Ulusal ve yerel basınla da iletişimimizi güçlü tutarak ligimizin sürekli gündemde olmasını istiyoruz” dedi.

TVFL Medya Danışmanı Ufuk Gersman ise Toplantıda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi, ” Ligin tecrübeli Takımları arasında yer alan Beykoz Masterelr SK Futbol Takımını aramızda görmekten mutlu olduk. Güzel bir istişare toplantısı oldu. Ligimizin kalitesini artırmak adına bu toplantıları tüm kulüp ve katılımcılarımızla dönem dönem yapmanın faydasını, sezon içerisinde göreceğiz. Bugün de gösterdi ki, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi büyük ses getirecek. Veteran futbol camiasını bizimle birlikte olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

 

Zafer Baş: Çok güzel mücadeleler olacağına inanıyorum
Uzun yıllar 2 ve 3. Lig’de Beykozspor’un kalesini koruyan Beykoz Masterler Kulüp Başkanı Zafer Baş, “1908 yılında kurulan ve 100 yılı aşkındır futbolun içinde olan bir kulübüz. Futbolculuk yıllarımda Beykoz’un kalesini korudum. O günden bugüne hala devam ediyor, aktif olarak futbolun içerisinde yer alıyoruz. Beykoz Masterler ve Veteranlar Futbol Kulübü Derneği olarak 2014 yılında kurulduk. Üç yılı aşkındır bu camianın içerisindeyiz. 40 yaşından sonra 30 sene evvel oynadığım arkadaşlarımı görmekten dolayı mutlu oluyorum. Bütün eski futbolcu arkadaşlarımızın böyle liglerde yer almalarını gönülden destekliyorum” dedi.

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’nin birçok değeri barındıracağına inandığını vurgulayan Zafer Baş, “Çok güzel mücadelelere olacağına inanıyorum. 100 yıllık bir takımın Masterler ve Veteranlar Başkanı olarak teşekkür ediyorum. Katılan tüm takımlara da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus