18 Ekim 2012 10:09

Beyköy'de gözler Demirspor maçına çevrildi


Bölgesel Amatör Ligin üçüncü haftasında sahasında Sakarya temsilcisi AS Akyazıspor’u Tuna ve kaptan Bahadır’ın ikişer golü ile 4–0 yenerek puanını 7’ye çıkaran ve dördüncü haftaya averajla ikinci sırada giren Beyköy Belediyespor’da gözler hafta sonu deplasmanda oynayacağı Eskişehir Demirspor maçına çevrildi.


Beyköy Belediyespor 1 günlük iznin ardından hazırlıklara start verdi.

Teknik Direktör Nedim Akbulut, hafta sonu oynadıkları maçta hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını belirterek, “2 haftadır kaybetmeyen rakibimiz karşısında iyi mücadele ettik. Rakibimizi pozisyona sokmadan maçı tamamladık. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık” dedi.

Rakiplerin ligde ki konumunun kendilerini rehavete sokmadığını belirten Teknik direktör Nedim Akbulut, “Bu hafta ki rakibimiz ilk üç maçını kaybetti. Lige kötü giriş yaptılar. Rakibimizin ligde almış olduğu kötü sonuçlar bizi hiçbir zaman rehavete sokmuyor. Gevşersek bunun bedelini ağır öderiz. İyi bir takıma karşı mücadele edeceğiz. Rakibimiz karşısında en iyi şekilde mücadele edeceğiz. Maçlar sahada en iyi şekilde mücadele edersen kazanılır. Deplasmandan üç puanla dönerek bayrama mutlu bir şekilde girmek istiyoruz” dedi.

KAYNAK: www.duzceninsesi.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus