11 Şubat 2009 06:58

Beşyüzlerspor'un hedefi 3. LigHABER-FOTO: EROL EFTEKİN
Geçen sezon ilk kez mücadele ettiği Süper Amatör Küme'de yeni bir yapılanmaya giren Beşyüzevlerspor bu sezon zorlu rakiplerini geride bırakarak grubunda ikinci sırayı alarak 3. Lig terfi maçlarında mücadele etmeye hak kazandı. Beşyüzevlerspor yönetim kurulu futbolculara ve teknik heyete şampiyonluk yemeği verdi.
Genç dinamik bir ekip olan Gaziosmanpaşa temsilcisi Beşyüzevlerspor 1998 -1999 sezonunda 3. Lig'e yükselme başarısını gösterdi .
İki yıllık profesyonel mücadelesinden sonra yeniden amatör kümeye düşen Beşyüzevlerspor, tam 10 yıl aradan sonra tekrar 3.lige yükselmeye çalışacak.

Yeşil beyazlı ekibin başkanı Mustafa Koral, terfi Maçlarında başarılı sonuçlar alarak profesyonel lige ilk adımı atmak olduğunu belirterek şunları söyledi: “3. Lig'e çıkabilmek için aşmamız gereken engellerden bir tanesini Süper Amatör Küme'de ilk ikiye girerek aştık. Şimdi İstanbul şampiyonası ve Terfi Maçları var. Futbolcularımıza birkaç gün izin verdikten çalışmalarımıza başlayacağız ” diye konuştu.
Grup maçları öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirmeyi hedeflediklerini ve bu maçlara sıkı bir şekilde hazırlanacaklarını kaydeden Mustafa Koral, ara transferde kadrolarına katacakları 3-4 futbolu ile daha da güçlenerek terfi maçlarında Gaziosmanpaşa'yı en iyi temsil etmek istediklerini de sözlerine ekledi.

Şampiyonluk yemeğinden görüntüler...

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus