05 Aralık 2010 10:57

Beşyüzevlerspor ikinci yarıdaBEŞYÜZEVLERSPOR: 3 TOPHANE TAYFUNSPOR: 0
İstanbul Süper Amatör Lig 2. Grup’ta ilk iki iddiasını devam ettirmek isteyen Beşyüzevlerspor ile kümede kalmak için acil puana ihtiyaç duyan Tophane Tayfunspor Yıldıztabya Stadı’nda karşılaştılar. Mücadeleyi Beşyüzevler 3-0 gibi net bir skorla kazandı.

Karşılaşmanın daha 20. dakikasında Tophane Tayfun sahada 10 kişi kaldı. Maçın hakemi rakibine tehlikeli şekilde müdahale eden mavi-beyazlı oyuncuyu oyun dışı bıraktı.
30. dakikaya kadar geçen zamanda Tayfunspor kenar yönetimi 2 oyuncu değişikliğini yaptı. 35. dakikada Beşyüzevler kaptanı yüzde yüzlük gol pozisyonundan yararlanamadı. İlk yarısı 0-0 biten karşılaşmada artık her şey ikinci yarıda belli olacaktı.

İkinci yarı başında 10 dakikalık baskı sonucunda Beşyüzevler adına 3 numaralı oyuncu Hakan takımı adına ilk golü kaydetti. Bu dakikaya kadar Hakan güzel oyun sergilemişti ve bu güzel oyununu gol ile süslemiş oldu.

Maçın sonlarına doğru 11 numaralı Ergin ve 7 numaralı Murat ile 2 gol daha bulan Beşyüzevler sahadan 3-0 galip ayrıldı.

Tophane Tayfun kalecisi Mustafa Özkan yaptığı kurtarışlar ile takımı için elinden gelebilecek her şeyi yaptı, ancak yetmedi.

HABER-FOTOĞRAF: OGÜN KOCA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus