16 Aralık 2014 06:27

BERGAMA BELEDİYESPOR'DA AKINCI'YLA YOLLAR AYRILDI


Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Bergama Belediyespor'da Teknik direktör Hikmet Akıncı'yla yollar ayrıldı.
Son haftalarda alınan sonuçlar üzerine dün akşam olağanüstü toplantı yapan kırmızı lacivertli ekibin Yönetim Kurulu, Teknik direktör Hikmet Akıncı ile görüştü. Karşılıklı anlaşarak yolları ayırma kararı aldı.

Kulüp Başkanı Hakkı Özlü yaptığı açıklamada sezon başında takımı emanet ettikleri Hikmet Akıncı'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Özlü, istikrardan yana olan anlayışlarıyla, teknik ekiple uzun süre birlikte olmayı düşündüklerini ancak gelinen noktada takımın kan değişikliğine ihtiyacı olduğunu gördüklerini belirterek, Hikmet Akıncı'yla dostça başlayan birlikteliklerini dostça ayırmak zorunda kaldıklarını söyledi.

SADECE GÖREVİMİ BIRAKIYORUM, BERGAMASPOR SEVDAM SÜRÜYOR
Yönetim Kuruluyla görüştükten sonra futbolcularıyla toplantı yaparak vedalaşan Hikmet Akıncı, ''Benim için çok özel bir yeri olan Bergama Belediyespor'daki görevimden yönetimimizle karşılıklı anlaşarak ayrılıyorum. Futbolcu olarak ilk profesyonelliğe adım attığım takım olan Bergama Belediye Spor ile gönül bağım her zaman sürecek. Görevim süresince bana ve ekibime destek olan herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

Bergama Belediyespor'un bu hafta sonu Beylerbeyi ile oynayacağı ilk devrenin son maçına yardımcı antrenörler Murat Alaçayır, Bekir Sartan ve İbrahim Halil Ölmez hazırlayacak.

HABER-FOTOĞRAF: EROL ALTUĞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus