02 Aralık 2011 07:52

Bergama Belediyepor , Muğla maçına hazır


Bölgesel Lig 9. Grup lideri Bergama Belediyespor, 14 Eylül Stadı'nda oynayacağı Muğlaspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak kendi tesislerinde kampa girdi.
Bozdoğan Belediyespor maçında çıkan saha olayları nedeniyle 1 Maç seyircisiz oynama cezası alan Bergama Belediyespor seyircisinden yoksun çıkacağı karşılaşmadan 3 puan ile ayrılarak, takipçileri ile puan farkını açıp zirvede daha rahat oturmak istiyor.

'Çılgınlar'dan büyük destek
Seyircisiz oynama cezası nedeniyle tribündeki yerlerini alamayacak olan Bergama Belediyespor'un taraftar grubu 'Çılgınlar' bir dizi etkinlik düzenleyerek takımlarından destekleyecek.
Maç akşamı futbolcuları kamp yaptıkları tesislerde ziyaret ederek moral verecek olan taraftarlar, maç günü de tesislerinin önünde toplanıp, Takımı konvoy eşliğinde, kendilerinin giremiyeceği 14 Eylül Stadı'na götürmenin hazırlıklarını yapıyor.

Çakmak iddialı konuştu
Bergama Belediyespor Teknik Direktörü Mehmet Çakmak 9. Grup'un en iyi takımlarından biriyle karşılaşacaklarını belirterek ''Rakimiz iyi bir takım, kendilerine saygı duyuyoruz ancak kendi evimizde kazanmamız gerekiyor. Takımıma çok güveniyorum biz bu grubun en iyi takımıyız bunu bugüne kadar gösterdik, bu maçta da oynayacağımız futbol ile bir kez daha göstereceğiz ve sahadan 3 puan ile ayrılıp yolumuza devam edeceğiz'' dedi.

HABER-FOTOĞRAF: EROL ALTUĞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus