25 Aralık 2014 11:07

BAYRAMPAŞASPOR SARIYER'E TAKILDIU15 Coca-Cola Gelişim ligi Marmara 2 Grubu takımlarından Bayrampaşaspor, kendi sahasında Sarıyerspor'u ağırladı, ilk defa olarak bu sezon U15 Elit Ligine katılan Bayrampaşaspor haftalar geçtikçe artık bu lige alışmaya başladı.

Bayrampaşa Belediye Sahasında oynanan mücadeleye konuk takım Sarıyerspor hızlı başladı, bulduğu pozisyonu iyi değerlendirerek 10.dakikada Mahfuz'un attığı golle 1-0 öne geçti. Yediği şok golün ardından Bayrampaşaspor morallerini bozmadı ve Sarıyerspor karşısında peş peşe gol posizyonları üretmeye başladı. İlk yarısı misafir takımın 1-0 üstünlüğüyle kapandı.

İkinci yarıya konuk ekip Sarıyer farkı açmak için Bayrampaşaspor kalesinde gol aradı ve 54 dakikada golcü oyuncusu Mahfuz Demirtaş kendisinin ve takımının ikinci golünü kaydetti. Bayrampaşasppor oyuncuları maçı bırakmayarak Sarıyer kalesinde goller aradı 68.dakikada Erhan attığı golle farkı bire indiren Bayrampaşaspor beraberlik golü için Sarıyer kalesinde gol arasa da Sarıyerspor skoru korumasını bildi ve üç puanın sahibi oldu.


HABER: ALİ RIZA SUBAŞI
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus