18 Aralık 2015 04:19

Bayrampaşa Kulüpler Birliği görev dağılımı yaptıBayrampaşa Kulüpler Birliği'nin yeni yönetimi yoğun bir katılımla ilk toplantısını gerçekleştirirken, görev dağılımını da yaptı. Yeni dönemde yapılacak olan çalışmalarla ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantıda, ilk bütçe de oluşturuldu. 
Bu arada Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de Mustafa Altuntaş başkanlığındaki yeni yönetim kurulunu tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi.
GÖREV DAĞILIMI
Başkan: Mustafa AltuntaşGenel Sekreter: Yasin KoçMuhasip ve Tesis Sorumlusu: Mustafa Ünal, Yardımcısı: Ali İhsan DoğanBaşkan Yardımcısı ve Belediye İlişkileri Komisyon Başkanı: Mümtaz AygünBaşkan Yardımcısı ve Federasyon İlişkileri Komisyon Başkanı: Orhan YıldırımBaşkan Yardımcısı ve Diğer Branşlar Komisyon Başkanı: Zülfü KoşutBaşkan Yardımcısı ve Basın Halkla İlişkiler Organizasyon ve Planlama Komisyon Başkanı: Hüseyin Tavukçuoğlu, Yardımcısı: Mehmet ÖzdemirBaşkan Yardımcıları: Rahmi Özgen, Saffet Eryüz, Orhan Güneş, Hüseyin Günay, Berat Atlas ve Celal Kolon
HABER-FOTOĞRAF:CEMİL SAĞLAM - www.pasavizyon.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus