15 Temmuz 2016 01:24

Başkan değişti yeni dönem başladıBölgesel Amatör Lig 3.Grupta mücadele eden ve kıl payı şampiyonluğu kaçıran, ardından ise Play Out maçında Yalıspora 2-1 mağlup olarak Bölgesel Amatör Lige veda eden Zağnossporda, Tuna Taşkın dönemi başladı.

Futbol kulübünün kurucularından da olan Tuna Taşkın, yeni sezonda takımın başkanlık görevini yürütecek isim olurken, Teknik ekibin belli olmasının ardından transfer çalışmalarına başlayacak ve tekrar Bölgesel Amatör Lige çıkmak için çalışacak.

Taşkın, göreve geldikten sonra yaptığı ilk açıklamasında; “Zağnosspor’un sahadaki oyun anlayışını barındıran futbol ekolüyle, hem saha içi hem de saha dışındaki centilmenliğini yeniden takıma kazandıracağız. Genel Başkanımız Emre Aksoy ile birlikte önce düştüğümüz lige, oradan da üst liglere tırmanacağız. Bu kulüp bizim ilk göz ağrımız, evladımız. Bu göreve geldiğim için önce genel başkanımıza sonra da yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Birlikte güzel yarınlar yaşayacağız diye umuyorum. Camiamıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus