30 Aralık 2010 01:23

Balcıoğlu'ndan İSTFİT'e tepki
Silivri Kulüpler Birliği Başkanı Bora Balcıoğlu yaptığı açıklamada TFF İstanbul İl Başkanlığını taraflı bir tutum içinde Silivri’nin lisanslarını kabul etmediği için kınadığını açıkladı.


Başlayacak olan kategorilerin lisanslarını yaptırmak isteyen Silivri kulüplerinin lisanslarının kabul edilmediğini belirten Birlik Başkanı Bora Balcıoğlu kurum içinde Silivri düşmanlığının tekrar hortladığını belirtti. Silivri Kulüpler Birliği Başkanı Bora Balcıoğlu yaptığı açıklamada; şunlara söyledi:


“Göreve geldiğimizde tüm kulüplerimize verdiğimiz sözler vardı. Bu sözler neticesinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Burada bir çiftte standardı belirtmek istiyorum. Silivri olarak kulüplerimiz bilinçli olarak mağdur edilmekte. Bu konulara da artık sessiz kalmayacağımızı belirtmek isterim. Göreve geldiğimiz günlerde yönetimdeki arkadaşlarım ile birlikte TFF İstanbul İl Başkanı Sayın Yemen Ekşioğlu’nu ziyaret ettik. Bu ziyaretimizde kendilerine TFF İstanbul ile Silivri arasındaki mesafenin uzunluğundan bahsederek, görevlendireceğimiz arkadaşlarımızın lisans işlemlerinin yapılması için yardımcı olmasını istedik. Bu talebimiz Yemen Ekşioğlu tarafından olumlu karşılandı ve bizden tüm kulüplerimizin işlemlerinin yapılabilmesi için bizim görevlendireceğimiz isimlere yönetim kurulu kararı ile yetki vermemizi istediler. Biz de ilk yönetim kurulu toplantımızda üç ismi TFF’deki işlemlerin yapılabilmesi için yetkimizi verdik. Aldığımız bu kararı da TFF İl Başkanlığı'na gönderdik. Bizden ne istedilerse yaptık. Fakat gelinen noktada görüyoruz ki hiçbir işlemimiz gerçekleştirilmiyor. Görevleri amatör futbola hizmet olan isimler sanırım yapması gereken işleri unutmuş olacaklar. Bizler amatör camialarız, kulüplerimize hizmet için varız. İşleri amatör kulüplere hizmet olanları da göreve davet edip verdikleri sözleri unutmamalarını istiyoruz. Görevlendirdiğimiz arkadaşlarımıza Silivri’den geliyorsanız işiniz olmaz diyebilmek büyük bir cesaret işidir. Silivri ve kulüplerini hafife alıp oyun oynamak kimsenin haddine düşmez. Herkes işini yapacak.”

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus