20 Kasım 2010 01:14

BAL maçlarının hakemleri açıklandı


Bölgesel Amatör lig 7 Haftasında oynanacak olan İstanbul takımlarının hakemleri açıklandı.


Bal Ligi 10 Grup7 hafta hakemleri 

*EDREMİT BELEDİYESPOR - FERİKÖYSPOR

Bursa bölgesinden gelecek hakemler şöyle.

AHMET ASLAN(Hakem) 
BAHADIR ÖZEKİCİ(1. Yardımcı Hakem)
KEMAL ELMAS(2. Yardımcı Hakem)
CENGİZ KORUCU(Dördüncü Hakem) 

*F.KARAGÜMRÜK - BİGASPOR
İstanbul  bölgesinden gelecek hakemler şöyle.

LOKMAN POLAT(Hakem) 
GÖKÇEN SEVEN(1. Yardımcı Hakem)
MÜCAHİT DEĞERMENCİ(2. Yardımcı Hakem)
KEREM ALTINÇİÇEK(Dördüncü Hakem)

*İSTANBUL KARTAL BELEDİYESPOR - MALTEPESPOR
İstanbul  bölgesinden gelecek hakemler şöyle.

FAHRİ VAR(Hakem) 
ARMAĞAN ÇEKİNMEZ(1. Yardımcı Hakem)
ALPER USLU(2. Yardımcı Hakem)
TURGAY GÜZEL(Dördüncü Hakem)


Bal Ligi 11 Grup7 hafta hakemleri

*DÜZCESPOR - KÜÇÜKKÖYSPOR
Kocaeli ve Karabük bölgesinden gelecek hakemler şöyle.

DOĞAN ALTUN(Hakem) 
BORA ABAOĞLU(1. Yardımcı Hakem)
ALİ KARAOĞLU(2. Yardımcı Hakem)
HARUN DAĞDEVİREN(Dördüncü Hakem)


*RAMİ - KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR
Edirne ve İstanbul bölgesinden gelecek hakemler şöyle.


AYHAN MORALAR(Hakem) 
AYKUT AVCU(1. Yardımcı Hakem)
SERKAN KILINÇ(2. Yardımcı Hakem)
GÖKHAN ESEN(Dördüncü Hakem)


*ÜMRANİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
Tekirdağ, Kırklareli, İstanbul  bölgesinden gelecek hakemler şöyle.

SERDAR KARAGÖZ(Hakem) 
UĞUR DOĞAN(1. Yardımcı Hakem)
REMZİ ÜMİT DAVULOĞLU(2. Yardımcı Hakem)
EYÜP ŞİŞMAN(Dördüncü Hakem)

Bal Ligi 12 Grup 7 hafta hakemleri 

*YENİKÖYSPOR - KIRKLARELİ SANAYİ
Tekirdağ bölgesinden gelecek hakemler şöyle.

ALTAN ERDEN(Hakem) 
MURAT YÜCEBAŞOĞLU(1. Yardımcı Hakem)
MEHMET ALİ AKKOR(2. Yardımcı Hakem).
İBRAHİM ERMAN KARTALER(Dördüncü Hakem)  


?*İSTANBUL BEYLİKDÜZÜSPOR - ÇERKEZKÖY SPOR 
İstanbul bölgesinden gelecek hakemler şöyle.

MUSTAFA DİNÇER(Hakem) 
GÜRAY ÇİTİLOĞLU(1. Yardımcı Hakem)
MURAT TORAMAN(2. Yardımcı Hakem) 
ERTAN YILDIRAN(Dördüncü Hakem) 

*KÜÇÜKÇEKMECESPOR - TEKİRDAĞSPOR
İstanbul bölgesinden gelecek hakemler şöyle.

ÇAĞDAŞ ALTAY(Hakem) 
MUSTAFA DALMAN(1. Yardımcı Hakem)
NAZIM TÜZÜMET(2. Yardımcı Hakem)
TURGAY ÇALIŞKAN(Dördüncü Hakem)

*AYŞEKADIN G.BİRLİĞİ - ALİBEYKÖY
İstanbul bölgesinden gelecek hakemler şöyle.

ENDER BOYBEYİ(Hakem) 
MUSTAFA BURAK BAKAR(1. Yardımcı Hakem)
METİN VATANSEVER(2. Yardımcı Hakem)
SEFA DÜMDÜZ(Dördüncü Hakem)

Hazırlayan : Optimist
Kaynak : Tff.org

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus