07 Kasım 2010 05:30

BAL 5. hafta Sonuçları




1. Grup
Bayburt Bld - Dersim: 0-5
Erzincan - Doğubeyazıt: 2-0
Kağızman - Ardahan 23 Şubat: 4-0
Karaçomak - Muş Şeker: 2-0
Bingöl Özel İdare - Erzurum BB: 1-2


2. Grup
Başkale - Birecik Bld: 2-1
Diyarbakır Ayspor - Cilo Yüksekova: 1-1
Ergani - Özgüzeldere: 1-0
Siirt Gençlerbirliği - Adıyaman Bld: 1-2
Şırnak Şenoba - Kızıltepe Gençlerbirliği: 2-2


3. Grup
Beşikdüzü - Ünye Bld: 1-0
Fatsa Bld - Bulancak Bld: 0-2
İyidere - Yomra: 3-4
Kalkandere - Espiye: 3-1
Sürmene - Arhavi: 1-0
Çukurçayır - Bulancak: 3-0 h


4. Grup
Boyabat Çeltik - Sivas Özel İdare: 0-0
Çorum Bld - Sorgun Bld: 4-0
Erbaa - Çarşamba: 0-0
1930 Bafra - Amasya Üniversitesi: 4-0
Samsun İlkadım Bld - Çankırı Özel İdare: 7-0


5. Grup
Adana Gençlerbirliği - Kayseri Şeker: 1-1
Erzin Bld - Elazığ Bld: 0-2
Kayseri Yol - Kahramanmaraş Bld: 1-2
Kilis Bld - Malatya Demir: 1-0
Malatya Özel İdare - Elbistan Belediye: 1-2
Osmaniye Önder - Gaziantep Özel İdare: 3-2


6. Grup
Demre Bld - Anamur Bld: 2-3
Karaman Gençlerbirliği - Sarayönü Bld: 0-1
Konya Gençlerbirliği - Mersin Akdeniz Bld: 2-3'ken tatil oldu
Nevşehir Nar - Mersin Toroslar Bld: 1-2
Niğde Bld - Çatalhüyük Çumra Bld: 1-1
68 Yeni Aksaray - Manavgat Evrenseki: 1-1


7. Grup
Akyurt Bld - Kilimli Bld: 1-0
Bartın - Eskişehir Demir: 2-1
Çelik İş Orman - Pursaklar Bld: 0-1
Kırşehir Fatih - Gerede: 0-2
Sincan Bld - Zonguldak: 2-1
Yahşihan - Ankara Adliye: 1-2


8. Grup
Denizli Bereketli - Denizli Yeşilköy: 3-0
Çine Madran - 1923 Aydın: 0-2
Foça Bld - Çiğli Bld: 0-1
Kuşadası - Bucak Bld: 3-1
Muğla - Yeni Milas: 2-2
Turgutreis Bld - İzmir: 2-1


9. Grup
Kütahya - Yeni Sandıklı: 1-1
Erimdağ - Isparta Sav: 0-1
Kemalpaşa Ulucak - Manisa Donatım: 1-1
Kula Bld - Ödemiş Bld: 1-0
Uşak Bld - Kütahya Şeker: 3-0
Gaybiefendi - Yeni Salihli: 1-2


10. Grup
Feriköy - Merinos: 0-2
Karagümrük - Yenişehir: 1-5
Kestel Bld - Kartal Bld: 1-1
Ayvalıkgücü - Maltepe: 3-0
Zafer - Osmaneli: 3-0
Edremit - Biga: 0-0


11. Grup
Adapazarı - Ümraniye: 0-1
Hendek Gençlik - Sultanbeyli Bld: 3-0
Rami - Kaynaşlı Bld: 1-4
Küçükköy - Hereke Yıldız: 1-1
Derince - Beyköy: 1-2
Düzce - Serdivan: 3-1
Çenesuyu Plajyolu - Kocaeli Kağıt: 0-1


12. Grup
Beylikdüzü - Velimeşe Bld: 4-1
Keşan - Tekirdağ: 2-1
Küçükçekmece - Kırklareli Sanayi: 0-0
Altınova Bld - Alibeyköy: 1-0
Yeniköy - Ayşekadın GB: 1-0
Çiftlikköy - Çerkezköy: 1-1


HAZIRLAYAN: BENAN DİKER&EFKAN BUCAK
Puan durumları www.amatorfutbol.org dan alınmıştır.



PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus